Samsung Smart TV

Wtorek, 16 stycznia 2024 (11:20) Aktualizacja Środa, 13 marca 2024 (12:58)
Samsung Smart TV to seria telewizorów, których możliwości znacznie wykraczają poza tradycyjne funkcje klasycznych modeli telewizorów produkowanych przed laty.
Samsung Smart TV - najważniejsze informacje
Samsung Smart TV //123RF/PICSEL /123RF/PICSEL

Samsung Smart TV - najważniejsze informacje

 • Marka:

 • Rodzaj/Typ:

  sprzęt

 • System operacyjny:

Telewizory te potrafią łączyć w sobie nowoczesne rozwiązania technologiczne wraz z możliwościami interakcji z różnorodnymi treściami. Oferują nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też szereg innowacyjnych funkcji, które sprawiają, że oglądanie telewizji staje się znacznie bardziej interaktywne oraz zróżnicowane.
 
Jedną z najważniejszych cech telewizorów Samsung Smart TV jest ich zdolność do połączenia się z internetem, co daje im możliwość dostępu do różnorodnych aplikacji, serwisów streamingowych oraz platform. 

Użytkownicy mogą korzystać z popularnych usług streamingowych, oglądać filmy, seriale, a nawet grać w gry bezpośrednio na ekranie telewizora.
 
Dodatkowo, telewizory te nierzadko posiadają funkcję asystenta głosowego, dzięki któremu można sterować urządzeniem za pomocą poleceń głosowych. Sprawia to, iż korzystanie z funkcji Smart TV staje się dużo bardziej funkcjonalne i wygodne, pozwalając użytkownikom na sprawne wyszukiwanie treści, czy zmianę przypisanych ustawień.
 
Firma Samsung stale stara się udoskonalać swoje telewizory Smart TV, wprowadzając do nich nowe technologie oraz innowacyjne rozwiązania, takie jak chociażby rozdzielczość 8K, zaawansowane systemy upscalingu, czy nawet panele QLED i OLED, dzięki którym użytkownik otrzymuje rewelacyjną jakość obrazu i nasycenia kolorów.
 
Na rynku istnieją modele Samsung Smart TV, które zostały udoskonalone w kierunku gier, oferując zarówno tak zwany niski input lag, jak i technologie redukcji migotania obrazu, czy obsługę trybu gier o niskiej opóźnionej reakcji. Wszystko to sprawia, że Samsung Smart TV jest częstym wyborem wśród entuzjastów gier.

Więcej na temat Samsung Smart TV

Samsung Smart TV - Wiadomości

 • Bixby po polsku. Samsung to zrobił, ale na kilku telewizorach

  Bixby po polsku. Samsung to zrobił, ale na kilku telewizorach

  Czwartek, 11 lipca (10:41)
  Bixby po polsku. Ta informacja mogłaby zelektryzować posiadaczy urządzeń Samsung. Ale (niestety) tak nie jest. Jak to zwykle bywa, jest haczyk. Bixby po polsku jest, ale w wersji lite i...
 • Opisuje to, co widzisz. Jak wyłączyć lektora dla niewidomych w telewizorze?

  Opisuje to, co widzisz. Jak wyłączyć lektora dla niewidomych w telewizorze?

  Czwartek, 9 listopada 2023 (18:00)
  Audiodeskrypcję zaczęto stosować w polskiej kulturze już na początku lat 2000. To niezwykle ważne narzędzie, dzięki któremu osoby niewidome i słabowidzące mają szansę na odbiór treści...
 • Samsung Neo QLED - nowa generacja telewizorów QLED

  Samsung Neo QLED - nowa generacja telewizorów QLED

  Środa, 6 stycznia 2021 (18:29)
  Podczas wirtualnego wydarzenia First Look poprzedzającego CES 2021 firma Samsung zaprezentowała portfolio telewizorów na 2021 rok. Nowością będą telewizory Neo QLED.
 • Reklama
 • Samsung Smart TV z funkcją zdalnego dostępu do komputerów i tabletów

  Samsung Smart TV z funkcją zdalnego dostępu do komputerów i tabletów

  Piątek, 28 grudnia 2018 (09:56)
  Samsung ogłosiła wprowadzenie Remote Access – nowej funkcji, która będzie dostępna w ofercie Smart TV od 2019 r. Zapewni ona lepszą łączność bezprzewodową z komputerami PC, tabletami i...
 • Samsung MU9002 - telewizory premium Ultra HD

  Samsung MU9002 - telewizory premium Ultra HD

  Piątek, 9 czerwca 2017 (11:37)
  Na naszym rynku debiutują telewizory MU9002 Premium UHD 4K. Samsung opisuje je jako, sprzęt przeznaczony dla "wymagających użytkowników". Co takiego oferuje ta linia telewizorów?
 • Netflix w Samsung Smart TV

  Netflix w Samsung Smart TV

  Poniedziałek, 18 stycznia 2016 (16:04)
  Usługa Netflix jest dostępna w telewizorach z platformą Samsung Smart TV.
 • Reklama
 • Test Samsung Smart TV UEHU6900 - 4K w rozsądnej cenie

  Test Samsung Smart TV UEHU6900 - 4K w rozsądnej cenie

  Niedziela, 17 sierpnia 2014 (05:07)
  Testujemy niedrogi telewizor firmy Samsung Smart TV UEHU6900 - sprzęt, który ma łączyć dobrą jakość i wsparcie dla technologii Ultra HD z rozsądna ceną. Czy ta trudna sztuka udała się...
 • Slim LED 3D H6200 - nowe telewizory Samsunga

  Slim LED 3D H6200 - nowe telewizory Samsunga

  Poniedziałek, 24 marca 2014 (13:00)
  Jeszcze w marcu w polskich sklepach pojawią się pierwsze modele telewizorów z najnowszej linii Samsung Smart TV. Jako pierwszy na rynek wejdzie telewizor Slim LED 3D model H6200.