Reklama

Aktualizacja Windows 10 May 2020 już dostępna

Tuż przed końcem maja, Microsoft wprowadził swoją wyczekiwaną aktualizację. Windows 10 w wersji 2004 początkowo będzie dostępny jedynie za pośrednictwem „ręcznego” pobierania.

Microsoft wydał najnowszy pakiet poprawek do swojego popularnego systemu. Wśród całkiem dużej ilości zmian znajdziemy m.in. usprawnioną Cortanę, która obecnie stała się aplikacją systemową i można z niej korzystać niezależnie od systemu Windows 10.

Aktualizacja wprowadza także usprawniony tryb wyszukiwania plików, lepszą integrację z urządzeniami Bluetooth, dokładniejsze zarządzanie pamięcią przez przeglądarkę Edge, a nawet obsługę nowych ikon kaomoji.

Obecnie poprawka jest dostępna jedynie poprzez "ręczne" pobieranie przy pomocy narzędzi Windows Update. Niedługo jednak Microsoft chce wdrożyć Windows 10 2004 do usługi automatycznych aktualizacji.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Windows | Windows 10 | aktualizacja | maj

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy