Darmowe programy antywirusowe - co wybrać?

Wirusy komputerowe, trojany, szkodliwe oprogramowanie, które spowalnia nasz komputer - z tym muszą zmierzyć się wszyscy, którzy korzystają z systemu Windows. Jak obronić się przed tego typu zagrożeniem, korzystając z darmowych, dostępnych powszechnie programów. Forum PC Format przychodzi z pomocą.

Jak bronić się przed wirusami i szkodliwym oprogramowaniem? Co zrobić, jeśli nasz komputer został zaatakowany? Jakie darmowe oprogramowanie antywirusowe pobrać? Jakiego antywirusa warto kupić? Odpowiedź znajdziecie na Forum PC Format, zapraszamy do sprawdzenia linka poniżej.

Wszystko o oprogramowaniu antywirusowym dla twojego komputera

Czy jest Forum PC Format?

To jedno z największy for technologicznych w Polsce. Znajdziemy tam odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące smartfonów,  komputerów, tabletów, sprzętu audio-wideo czy najnowszych konsol oraz gier. Od problemów z systemem Windows, przez naprawdę zbyt wolno działającego internetu, a kończąc na poradach dotyczących programowania. Jeśli macie jakieś konkretne pytanie lub potrzebujecie pomocy fachowców - nie ma się co zastanawiać, tylko warto tam zajrzeć.

Reklama

Forum PC Format - warto tam zajrzeć

 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy