Jedyny taki iPhone 11 Pro na świecie – sprzedano go za 2700 dolarów

Kolekcjonerzy urządzeń z charakterystycznym logo nadgryzionego jabłka, nierzadko potrafią zapłacić ogromne pieniądze za wyróżniające się przedmioty ulubionego producenta. Nic zatem dziwnego, że prawdopodobnie jedyny na świecie iPhone 11 Pro z krzywo wytłoczonym logo został sprzedany za ponad 2700 dolarów.

O niecodziennej sytuacji poinformował serwis AppleInsider. Portal dotarł bowiem do tweeta pewnego użytkownika, który pochwalił się sprzedażą wyjątkowego modelu iPhone 11 Pro. Urządzenie choć w całości sprawne techniczne, posiadało jednak źle nadrukowane logo.

Na opublikowanych zdjęciach widać obudowę urządzenia pod różnymi kątami. Da się zauważyć, że ikonka jabłka na tylnej klapie słuchawki jest pod innym kątem, niż w przypadku standardowo dostępnych urządzeń. Samo logo zostało także umieszczone poza środkiem obudowy.

Urządzenie zostało wypuszczone do sprzedaży z wyraźnym błędem produkcyjnym. Wyjątkowości dodaje fakt, że Apple słynie ze swej szczegółowej i rygorystycznej kontroli jakości. Jak przewidują eksperci, może to być nie tylko wyjątkowo rzadkie zjawisko, ale nawet jedyne na świecie.

Reklama

Nic zatem dziwnego, że na tak specjalny model iPhone’a znalazł się kupiec. Jeśli wierzyć informacji, urządzenie sprzedało się w cenie 2700 dolarów. 

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy