Logitech - produkty dla graczy zawodowych

Logitech przedstawia najnowsze modele akcesoriów dla graczy z serii G - bezprzewodowe słuchawki Logitech Wireless Gaming Headset G930, mysz Wireless Gaming Mouse G700 oraz klawiaturę Gaming Keyboard G510.

- Najnowsze produkty z serii G dadzą przewagę każdemu graczowi - mówi Elliott Chin, senior manager w dziale product marketing for gaming w firmie Logitech. - Słuchawki gwarantujące przestrzenny dźwięk w konfiguracji 7.1, mysz z 13 przyciskami i klawiatura z panelem LCD, na którym wyświetlane są istotne informacje - wszystkie te rozwiązania zastosowane w najnowszej serii G opracowano z myślą o wygranych - dodaje.

Logitech Wireless Gaming Headset G930

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G930 daje graczom możliwość korzystania z brzmienia w systemie 7.1 Dolby surround. Pozwala to na szczegółowe odtworzenie panoramy dźwięku, dzięki czemu zawsze w porę usłyszymy wirtualnych przeciwników. W urządzeniu zastosowano technologię dwustronnej transmisji dźwięku bez kompresji, stworzoną specjalnie z myślą o graczach.

Reklama

Zestaw słuchawkowy G930 wyposażono w trzy programowalne przyciski, dające pełną kontrolę nad muzyką i efektami dźwiękowymi, a także nad funkcjami oprogramowania do chatów. Bateria w Logitech G930 wytrzyma około 10 godzin.

Logitech Wireless Gaming Mouse G700

Mysz G700 została dostosowana do wymagań gier MMO, ale oferuje również precyzję niezbędną w grach typu FPS. Urządzenie daje pełną kontrolę niemal w każdej grze. Mysz została wyposażona aż w 13 przycisków, które mogą zostać zaprogramowane zarówno do wykonywania pojedynczych akcji, jak i skomplikowanych sekwencji. Nawet najbardziej zaawansowane makra mogą zostać zaprogramowane pod konkretnym przyciskiem i obsługiwane jednym kliknięciem. Przyciski wkomponowano w urządzenie tak, by nie przeszkadzały w grze, kiedy nie są używane.

Szybkie łącze bezprzewodowe (1000 raportów na sekundę) gwarantuje graczom osiągi bez opóźnień czy przerw w transmisji danych. Ergonomiczny kształt G700 sprawia z kolei, że mysz idealnie leży w dłoni, pozwalając na dowolnie długie rozgrywki bez uczucia zmęczenia. Dzięki dołączonemu do zestawu przewodowi zasilającemu, można naładować urządzenie lub przesyłać dane w sieci LAN.

Logitech Gaming Keyboard G510

Klawiatura Logitech Gaming Keyboard G510 daje graczom wszystkie narzędzia niezbędne do zwycięstwa. Urządzenie wyposażono w 18 programowalnych klawiszy, które mogą być wykorzystywane w trzech trybach. W ten sposób otrzymujemy do 54 różnych możliwości ustawienia funkcji. Makra można skonfigurować wcześniej lub tworzyć nowe w trakcie gry.

Opracowany przez Logitech GamePanel LCD na bieżąco wyświetla statystyki gry oraz informacje o działaniu systemu. Podświetlenie RGB z możliwością dostosowania kolorów, sprawia, że klawisze klawiatury są dobrze widoczne zarówno w dzień jak i w nocy. Ponadto, 3,5 mm złącze audio umożliwia podłączenie zestawu słuchawek analogowych przy wykorzystaniu cyfrowego sygnału ze złącza USB.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: urządzenie | mysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama