Nie stój! nie czekaj! Pomóż i wylicytuj!

Gitara Perfektu, kurtka Tomasza Czopika, koszulki: Radosława Majdana, Kuby Wojewódzkiego i Marcina Dańca, gadżety od zespołu Virgin - to niektóre przedmioty wystawione w aukcji INTERIA.PL, której dochód przeznaczony jest dla ofiar tragedii w Katowicach.

Kiedy poprosiliśmy naszych Przyjaciół, ludzi znanych i lubianych - muzyków, pisarzy, aktorów, sportowców i wielu innych - o przekazywanie nam symbolicznych przedmiotów na aukcję, ich odzew był natychmiastowy.

Szczegóły aukcji znajdziesz tutaj.

Licytujemy ponad 100 przedmiotów. Zaglądajcie do nas codziennie, bo to jeszcze nie koniec.

Prosimy Was - dołączcie do akcji. Liczy się każda złotówka i od niej właśnie zaczynamy... Udowodnijmy, że nasza najważniejsza cecha narodowa - solidarność - nie jest dziś tylko pustym słowem.

Reklama

Wpłaty będą kierowane bezpośrednio na konto katowickiego oddziału Caritas: GBG II/O Katowice 90 1560 1111 0000 9070 0011 6398 z dopiskiem "INTERIA". Wylicytowane przedmioty wyślemy po otrzymaniu potwierdzenia z Caritas, że środki wpłynęły na podane konto.

Osoby, które chcą przyłączyć się do akcji, lub mają jakieś pytania prosimy o kontakt pod adresem: aukcja@firma.interia.pl

Dziękujemy wszystkim, którzy okazali serce, przekazując nam przedmioty do licytacji.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy