Nowe modele myPhone i HAMMER w formacie 18:9

Przedstawiciele myPhone i HAMMER obecni na targach MWC w Barcelonie zaprezentowali nowości z wąskimi ramkami i ekranami w formacie 18:9. Przedstawiamy parametry poszczególnych modeli.

Przedstawiono pięć nowych smartfonów z serii obu marek. Wszystkie mają być dostępne w sprzedaży na przełomie czerwca i lipca tego roku. Jak zapowiada producent - to nie jedyne modele, które wzbogacą ofertę myPhone i HAMMER w tym roku. Poniżej opisy wybranych urządzeń.

myPhone Pocket 18x9 to smartfon do podstawowych zadań z panoramicznym ekranem o przekątnej 5 cali, który wspiera 4-rdzeniowy procesor MediaTek. Za jego długi czas działania odpowiada akumulator 2000 mAh. Model został wyposażony w podwójny aparat główny 5 Mpx+0,3 Mpx, aparat przedni, funkcję DualSIM oraz modem 3G zapewniający dostęp internetu i wszystkich aplikacji. W planach producenta jest również model Pocket 18x9 LTE.

Reklama

myPhone FUN 18x9 - to również model z pociągłym ekranem (rozdzielczość 5,4 cala). Posiada 4-rdzeniowy procesor, do tego baterię 2500 mAh oraz aparat główny 8 Mpx. Wyposażony jest w GPS, DualSIM, modem 3G oraz liczne funkcje przydatne na co dzień: latarkę, radio FM, odtwarzacz MP3. Według zapowiedzi producenta, za jego pracę ma odpowiadać Android Oreo GO Edition i może to być pierwszy smartfon z tym systemem na polskim rynku. W planach także jest wersja z LTE.

myPhone Prime 18x9 to 5,5 calowy smartfon z ekranem HD IPS, który wyróżnia elegancka obudowa slim z zaokrąglonym szkłem 2.5D. Model wyposażono w czytnik linii papilarnych, aparat główny 8 Mpx i przednią kamerę 5 Mpx, a także modem 3G i 2 GB pamięci RAM. Za jego długi czas działania odpowiada akumulator 3000 mAh. Bliźniacze urządzenie z LTE, czyli Prime 18x9 LTE, posiada z kolei aparat główny 13 Mpx, a jego płynne działanie wspiera najnowszy system Android 8.0 Oreo. 

HAMMER Energy 18x9 to większy brat modelu HAMMER Energy. Również jest pancerny i posiada dużą baterię 5000 mAh. Ma jednak 5,7-calowy ekran HD+ i 13 megapikselowy aparat główny, a także 32 GB pamięci wewnętrznej i 3 GB pamięci RAM. Model wyposażony jest dodatkowo w czytnik linii papilarnych, NFC, funkcję szybkiego ładowania, powerbank oraz LTE. Pracuje pod kontrolą Androida 8.1 Oreo.

Pozostałe premiery

myPhone zaprezentował również dwa klasyki - myPhone 7300 i myPhone Halo S typu slider z rozsuwaną obudową. W ofercie firmy pojawiły się również tablety pod nową marką SmartView. Są to trzy urządzenia z ekranami o różnej wielkości: SmartView 7, SmartView 8 LTE oraz SmartView 9,6.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy