Reklama

PC Format 1/2017 - smartfony za 1000 zł i 103 gry na płycie

Test 12 niedrogich smartfonów, wiele gier na płycie i poradniki poświęcone prezentom na święta - to tylko niektóre z tematów z najnowszego numeru PC Format.

Najnowszy numer PC Formatu poświęcony jest prezentom. Zarówno takim jakie wybieramy dla najbliższych, jak i takich, które przeznaczone są dla nas. W tym wydaniu znajdziemy wyniku testów dobrych smartfonów, które nie kosztują majątku, oraz równie niedrogich klawiatur przeznaczonych dla komputerowych graczy. Redakcja doradza również jak wybrać laptopa, który sprawdzi się w grach. Z kolei tym, którzy szukają oryginalnego prezentu proponujemy wykonanie kalendarza z własnymi zdjęciami. Sprawdziliśmy gdzie można go najlepiej przygotować.

Rzecz jasna na płycie zamieszczono, jak co miesiąc, zestaw interesujących programów. Są dodatki do gry Margonem, ponad sto darmowych gier akurat na zimowe ferie i pełną wersję popularnej bijatyki 2D. Są tez dwa pakiety Internet Security, miesiąc dostępu do olbrzymiej biblioteki e-booków i audiobooków oraz programy, które przyspieszą komputer.

Reklama

Nowy numer PC Formatu pojawi się w sprzedaży 5 grudnia.

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy