PC Format 1/2018 - programy o wartości 800 zł i prezenty dla gracza

Pakiet 10 pełnych wersji programów o łącznej wartości ponad 800 zł, test konsoli Xbox One X i gogli Windows Mixed Reality, a także omówienie najlepszych prezentów dla graczy - to tylko niektóre z wielu interesujących materiałów, jakie można znaleźć w nowym numerze PC Formatu.

W sam raz na święta redakcja PC Formatu przygotowała wielki test 10 najlepszych klawiatur dla graczy do 250 zł, a także przetestowała możliwości 10 najtańszych kart graficznych do grania w QHD - warto, aby wszyscy szukający czegoś "pod choinkę", rzucili okiem na ten materiał.

Graczy w nowym PC Formacie może zainteresować również test najpotężniejszej konsoli świata - Xboksa One X. W numerze nie zabrakło recenzji dwóch wielkich hitów końca roku - nowego Call of Duty i Wolfensteina II: The New Colossus. Redakcja postanowiła dodatkowo sprawdzić gogle Mixed Reality (Rzeczywistości Mieszanej) firmy Microsoft z zestawem Acera.

Reklama

Jak twierdzi redakcja, programy o wartości ponad 800 zł zamieszczone na płycie dołączonej do magazynu, mają zagwarantować komputerowi totalną ochronę - będą strzegły prywatności użytkownika, chroniły jego pliki, hasła i PIN-y. Z ich pomocą będzie można obronić się przed złośliwym oprogramowaniem. 

Całkiem możliwe, że już niebawem do użycia wejdą samoloty pasażerskie bez pilotów - tematyka przyszłości lotnictwa to jeden z obszernych artykułów z numeru, podobnie jak materiał, w którym redakcja próbuje odpowiedzieć na pytanie: "Jak może wyglądać życie w inteligentnej metropolii?".

Na tym nie koniec. W numerze nie zabrakło dziesiątek testów, porad i prognoz na 2018 rok.

Spis treści wraz z krótkim omówieniem MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ

PC FORMAT 1/2018 - DO KUPIENIA OD 4 GRUDNIA

Źródło informacji

PC Format
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama