PC Format 10/2013 - tablet czy laptop?

Taki tablet wybrać? Jak złożyć dobry i niedrogi komputer? Przy pomocy jakiego programu zmontować filmiki nagrane podczas wakacji? - odpowiedzi na te, oraz na wiele innych pytań, można znaleźć w najnowszym numerze magazynu "PC Format"

Tablety to obecnie najchętniej kupowany elektroniczny gadżet. Jeżeli jeszcze nie masz takiego urządzenia, a zamierzasz go kupić, sprawdź jakie modele wygrały test, którego wyniki są opublikowane w najnowszym "PC Formacie". Redakcja przyjrzała się niedrogim urządzeniom o przekątnej zarówno 10 jak i 7 cali. Pokazała też do czego nadaje się tablet i w jakich zastosowaniach jest w stanie zastąpić komputer a w jakich - daleko mu jeszcze do niego.

Jeżeli wolisz korzystać ze stacjonarnego peceta, lub właśnie przymierzasz się do zakupu nowego, ale niedrogiego modelu  - sprawdź, jakie podzespoły wybrać, aby komputer sprawdził się w typowych zastosowaniach. Możesz też samodzielnie go złożyć - pomoże w tym poradnik przygotowany przez redakcję. Znajdziesz w nim listę sugerowanych podzespołów oraz wskazówki dotyczące montażu.

Reklama

Na płycie dołączonej do tego wydania PC Formatu umieszczono pełną wersję programu antywirusowego Arcavir z licencją na pół roku oraz program do edycji filmów - w sam raz do zmontowania tego, co nagrałeś na wakacjach.

Najnowszy numer PC Formatu w kioskach od 2 września

Źródło informacji

PC Format
Dowiedz się więcej na temat: PC Format

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy