Reklama

PC Format 10/2014 - darmowy serwis naszego komputera

Test interfejsów w smartfonach, komputer za 3000 zł i świetny sposób na reaktywację naszego wysłużonego komputera - to tylko kilka z wielu ciekawych tematów, jakie znajdziemy w najnowszym numerze "PC Format 10/2014".

Najnowszy numer PC Formatu pomoże każdemu, kto ma problemy z komputerem, który stracił nieco swej pierwotnej wydajności - na płycie znajdziemy doskonały program WinOptimizer 11, który szybko wyczyści Windows i usunie wszystkie błędy, tak aby komputer znów był wydajny jak nowy.

Tym, którzy zamiast reanimować stary sprzęt, zdecydują się na całkiem nowy, przyda się zestawienie optymalnych podzespołów, z których złożą maszynę zdolną podołać każdemu zadaniu.  A ponieważ nowy komputer nie obejdzie się bez pakietu biurowego dokładne porównanie najpopularniejszych pakietów, zarówno tradycyjnych jak i tych on-line umożliwi podjęcie najlepszego wyboru.

Reklama

Ci, którym chodzi po głowie ciekawy pomysł, który chce wcielić w życie, powinni natomiast zapoznać się ze sposobem korzystania z serwisów internetowych umożliwiających zgromadzenie funduszy na realizację swojego projektu.      

Najnowszy numer PC Format w sprzedaży od 1 września - zobacz spis treści


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy