"PC Format 12/2011" i test 22 notebooków

Pełna wersja programu antuwirusowego, test 22 dobrych cenowo notebooków i najnowsze smartfony Nokii - to tylko część interesujących artykułów, jakie można znaleźć w najnowszym numerze "PC Format 12/2011".

Potrzebujesz dobrego i nieobciążającego komputer programu antywirusowego? Pełną wersję z licencją na pól roku znajdziesz w najnowszym "PC Formacie 12/2011". Podobnie jak pełna wersję programu do edycji stron internetowych i w pełni funkcjonalny, łatwy w obsłudze system operacyjny, który w sytuacji awaryjnej z powodzeniem zastąpi Windows.

Nie tylko płyta jest warta uwagi w nowym numerze. Jeżeli zastanawiałeś się, czy niestworzone historie jakie opowiadają znajomi o komputerach są prawdą - sprawdź to z PC Formatem - rozprawiamy się z najpopularniejszymi komputerowymi mitami. Radzimy jaki wybrać komputer lub notebook, aby bez problemów grać w najnowszy hit - grę "Battlefield 3". Testujemy najnowszy procesor AMD - Bulldozer, naprawdę tanie aparaty fotograficzne, najnowsze smartfony Nokii - 700 i N9. Tym, którzy zastanawiają się jak rozkręcić własny serwis internetowy pokazujemy krok po kroku, co należy w tym celu zrobić i gdzie zdobyć pieniądze na finansowanie swojego pomysłu.

Reklama

Najnowszy numer "PC Formatu" to pozycja obowiązkowa dla tych, którzy zastanawiają się nad kupnem nowego laptopa - przetestowaliśmy 22 modele, takie które doskonale nadają się do grania, są tanie lub lekkie.

Nowy PC Format już w kioskach

Spis zawartości numeru

pcformat_online
Dowiedz się więcej na temat: PC Format
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy