PC Format 12/2013 - filmy z peceta, sprzęt do grania i szpiegujący Android

Test małych komputerów za mniej niż 999 zł, najlepsze tablety do gier, komputer pod Battlefielda 4 oraz jak nie dać się szpiegować systemowi Android - to tylko kilka z wielu ciekawych tematów, jakie można znaleźć w najnowszym numerze "PC Format". Od 4 listopada w kioskach.

Najnowszy numer "PC Formatu" spodoba się każdemu miłośnikowi kina domowego. Za pomocą pełnych wersji programów dołączonych na płycie bez problemu da się zmienić archiwum płyt w elektroniczne kopie, a także przekonwertować do popularnego formatu MKV.

Innym ciekawym programem z płyty jest automat, który raz na zawsze uwolni od konieczności wypełniania internetowych formularzy - zrobi to za użytkownika. Jeżeli natomiast planujesz kupić miniaturowy komputer, przenośny router 3G czy tablet do grania - koniecznie sprawdź wyniki naszych testów, dowiesz się na co warto zwrócić uwagę wybierając taki sprzęt, a także jakie urządzenia są warte uwagi.

Reklama

Oprócz tego redakcja przygotowała atrakcyjna promocję dla tych, którzy właśnie szukają nowego programu antywirusowego. Z nowym "PC Formatem", można kupić Bitdefender Internet Security za połowę ceny. 

Ponadto w numerze znajdziemy test tabletów do gier, poradnik, gdzie reklamować swoją stronę internetową, test mobilnych routerów 3G oraz materiał o tym, na czym grać - konsola czy komputer stacjonarny? Co jest lepsze?

W PC Format Extra znajdziemy poradnik "Android szpieguje - nie daj się śledzić własnemu smartfonowi". Lektura bardzo przydatna w dzisiejszych czasach.

Nowy PC Format w kioskach już od 4 listopada - więcej informacji o numerze

Źródło informacji

PC Format
Dowiedz się więcej na temat: PC Format

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy