Reklama

PC Format 12/2014 - wirtualna biblioteka

W najnowszym numerze "PC Format 12/2014" znajdziemy doskonały pakiet zabezpieczający Bitdefender Total Security 2015, test wydajnych laptopów oraz najlepsze tablety z ekranami o przekątnej 7, 8 i 10 cali.

Najnowszy numer PC Formatu to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poważnie podchodzą do kwestii bezpieczeństwa swojego komputera. Dwa poradnikowe artykuły pomogą uchronić się przed przykrymi konsekwencjami takich wypadków. Czytelnicy dowiedzą się z nich, jak szyfrować dane przechowywane w chmurze, a także jak zwiększyć poziom bezpieczeństwa swoich danych. Przede wszystkim jednak najciekawszym punktem jest dołączona na płycie pełna wersja uznawanego za jeden z dwóch najlepszych, o ile nie najlepszy, pakietu zabezpieczającego - Bitdefender Total Security 2015. Jest to najnowsza wersja najbardziej rozbudowanej wersji aplikacji tego producenta. Jest to pełna roczna wersja.

Reklama

Ponadto w numerze redakcja przygotowała: test wydajnych laptopów, najlepsze tablety z ekranami o przekątnej 7, 8 i 10 cali, sposób na bezpieczne przetestowanie najnowszego systemu Windows 10, a także porady dla osób korzystających z e-booków i audiobooków wraz z testem najlepszych czytników.

Najnowszy numer PC formatu w sprzedaży od 3 listopada - spis treściŹródło informacji

PC Format

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama