PC Format 2/2012 - 44 gry i kserowanie smartfonem

W kioskach pojawił się nowy numer magazynu "PC Format". To doskonała propozycja na zbliżające się ferie zimowe. Jeśli zostajecie w domu rozrywkę zapewnią ci wyselekcjonowane przez redakcję gry. Nie trzeba mieć bardzo wydajnego komputera, żeby w nie zagrać, a zabawy starczy na wiele zimowych wieczorów.

Jeżeli natomiast przygotowujemy się do wyjazdu, warto sprawdzić, co potrafią specjalne sportowe kamery - film ze zjazdu ze stromego stoku będzie nie lada pamiątką z zimowych wakacji. W dodatku, za pomocą zamieszczonej na płycie pełnej wersji programu do konwersji plików multimedialnych z łatwością można przygotować kolekcję muzyki i filmów, by bez problemu odtworzyć ją na tablecie, smartfonie, notebooku, czy odtwarzaczu MP4.

Tym, którzy przygotowują się właśnie do egzaminów z pewnością przypadnie do gustu dodatek o tym, jak wykorzystać smartfon w roli podręcznego, w pełni funkcjonalnego ksero. Natomiast na jednej z dwóch płyt dołączonych do tego wydania znajdziemy pełną wersję programu antywirusowego z licencją na pól roku.

Reklama

Najnowszy numer PC Formatu w sprzedaży od 7 stycznia 2013.


pcformat_online
Dowiedz się więcej na temat: PC Format
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy