PC Format 2/2014 - Tablet od A do Z i tanie drukowanie

Jeśli po świętach zostałeś z górą prezentów, z którymi nie wiesz co zrobić, to najlepiej sięgnij po nowy numer PC Formatu. Jeżeli nie radzisz sobie z obsługą tabletu lub smartfonu - w PC Formacie 2/2014 znajdziesz poradnik jak szybko zacząć korzystać z takiego sprzętu. Ale to nie wszystko.

Gdy nie radzisz sobie z laptopem z najnowszym systemem z Windows 8, na płycie znajdziesz rozbudowany poradnik dotyczący tego systemu. Jeśli chcesz w łatwy sposób przerobić swój telewizor na model ze Smart TV znajdziesz poradnik dotyczący przystawek telewizyjnych, która to umożliwią.

Dla tych, którzy dostali nowe gry i chcieliby się pochwalić przed innymi swoimi umiejętnościami - idealny będzie program Movavi Screen Capture, którego pełną wersję redakcja zamieściła na płycie. Nagrywa filmy także z tych gier, z którymi nie radzi sobie popularny Fraps. A jeżeli pod nie znalazłeś nowego monitora, a chciałbyś grać na większym ekranie, przeczytaj test modeli oferujących bardzo dobry obraz a przy tym kosztujących stosunkowo niewiele.

Reklama

Natomiast tym, którzy nie są zadowoleni z tego co przyniósł św. Mikołaj radzimy jak szybko i wygodnie pozbyć się prezentów. 

Nowy numer PC Formatu w kioskach od 7 stycznia - spis treści

Źródło informacji

PC Format
Dowiedz się więcej na temat: PC Format
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy