Reklama

PC Format 2/2016 - jak zabezpieczyć swoje dane

Sposoby na zabezpieczenie swoich danych, program do tworzenia stron internetowych, konfiguracja peceta i nietypowe funkcje routerów - to tylko niektóre z wielu tematów, jakie można znaleźć w najnowszym numerze

Nowy rok to doskonała okazja między innymi do wyrobienia sobie pożytecznych nawyków. Jak na przykład regularne tworzenie kopii bezpieczeństwa ważnych plików. Co prawda awarie dysków czy ataki wirusów szyfrujących dane nie zdarzają się często, ale  prawie na pewno dopadną nas właśnie wtedy, gdy będziemy mieli do wykonania pilną prace lub zgromadzimy cenne dane. Zwyczajnie nie warto ryzykować. Na płycie dołączonej do najnowszego wydania PC Formatu znajdziecie pełną wersję programu, który ułatwi wykonywanie kopii bezpieczeństwa dysku. Dodatkowo, korzystając z funkcji klonowania dysków, można także przenieść cały system na nowy, większy lub szybszy dysk.

Reklama

Kolejną przydatną aplikacją z płyty jest Movavi Photo Editor. Ten prosty w obsłudze program pozwala na sprawne poprawianie zdjęć, w tym usuwanie obiektów z tła - ten trik był do tej pory zarezerwowany dla biegłych grafików komputerowych. Natomiast dla osób chcących spróbować swych sił w tworzeniu stron internetowych mamy pełną wersje programu Website X5 . Z kolei wybierający się na zimowy urlop powinni zajrzeć do spisu aplikacji mobilnych, które z pewnością przydadzą się na wyjeździe, a tym, którzy zostają w domu - ciekawą rozrywkę podczas oglądania filmów sferycznych.

Tym, których bardziej interesuje sprzęt z pewnością zainteresuje test płyt głównych do najnowszych procesorów Intela oraz testy mikrofonów i słuchawek nie tylko dla graczy.

Najnowszy numer PC Formatu w sprzedaży od 4 stycznia - zobacz spis treści


Źródło informacji

PC Format

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy