"PC Format" 3/2012 - najlepsze karty SD i procesor do 500 zł

Najnowszy numer "PC Format" 3/2012 to coś w sam raz dla osób szukających procesora do 500 zł, wszystkich planujących legalnie ściągać muzykę z sieci oraz zakup karty SD i microSD. Ale to nie wszystko.

Ściągasz z sieci muzykę? Teraz możesz robić to legalnie. Nie ściągasz? Zobaczysz, jak to robić. Wystarczy zainstalować pełną wersję doskonałego programu Audials One, którą można znaleźć na płycie dołączonej do nowego numeru PC Formatu. Z tą aplikacją szybko można zapisać na dysku tony utworów.

W najnowszym "PC Formacie" można znaleźć także najnowszą, pełną wersję najlepszego polskiego programu antywirusowego Arcavir z licencją na cały rok.

Jeśli zastanawiasz się nad wymiana procesora - sięgnij po test "PC Formatu" - sprawdzono tam wydajność ośmiu modeli w cenie do 500 zł. Pokazujemy także jak je podkręcać i zmienić chłodzenie na wydajniejsze. Przetestowano także 33 karty SD i microSD, aby sprawdzić która najlepiej sprawdzi się w aparacie, a która w smartfonie.

Reklama

Jeśli chcesz zabawić się w szpiega, będziesz mógł także przeczytać, jak ukryć tajne informacje w zdjęciach i plikach MP3, a jeśli tęsknisz za starymi grami z epoki DOS-a, dowiesz się, jak je uruchomić w Windows 7.

Te i wiele innych artykułów do znalezienia w najnowszym numerze PC Formatu, który kosztuje 4,99 zł.

pcformat_online
Dowiedz się więcej na temat: PC Format
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy