PC Format 5/2013 - sprzęt do grania i płyta ratunkowa

Najnowszym numer magazynu PC Format, 5/2013, przynosi rozbudowany poradnik, dzięki któremu będzie można kupić dobry i tani sprzęt do grania. Ale to nie wszystko - redakcja przygotowała specjalną płytę, dzięki której będzie można uruchomić komputer w razie awarii.

Znajdziecie w nim duży test najnowszych, ale wcale nie najdroższych procesorów, który doskonale uzupełnia się z tematem numeru - poświęconym tematowi wyboru dobrego sprzętu do grania. To ostatnia chwila, aby spokojnie przemyśleć tę kwestię - za chwilę rozpocznie się czas kupowania prezentów - komunie, dzień dziecka i koniec szkoły. Jeżeli więc nie kupujecie prezentu komuś, to zawsze dobrze wiedzieć, co warto sobie samemu zażyczyć na prezent. Jest to także doskonały poradnik dla tych którzy planują wymianę komputera - modele przeznaczone do gier są wydajne i doskonale poradzą sobie z każdym innym zadaniem.   

Reklama

Jeżeli jeszcze, z okazji nadchodzącej wiosny, nie posprzątałeś komputera, redakcja prezentuje doskonałe narzędzia, które zaprowadza porządek i na zawsze odmienią twój pulpit. Polecamy też test serwisów do strumieniowania muzyki. Do naszego kraju zawitała w końcu elita światowa i jest już z czego wybierać. Warto też zapoznać się z najnowszą ofertą dostępu do internetu mobilnego. Redakcja przejrzała cenniki wszystkich operatorów i doradziła, która oferta jest warta zainteresowania, a która zawiera nieprzyjemne niespodzianki.

Płytę dołączoną do tego wydania "PC Formatu" warto schować w bezpieczne miejsce. Jest to bowiem płyta ratunkowa. Można uruchomić z niej komputer w razie awarii, usunąć wbudowanym skanerem wirusy i inne szkodniki, wykonasz backup plików znajdujących się na dysku, a dzięki wbudowanej przeglądarce - połączysz z internetem.

Nowy PC Format w kioskach od 8 kwietnia.    

Źródło informacji

PC Format
Dowiedz się więcej na temat: PC Format | sprzęt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama