PC Format 5/2016 - pomysły na prezenty komunijne i Dzień Dziecka

​Maj i czerwiec to miesiące, w których okazji do wręczenia lub otrzymania prezentów jest znacznie więcej niż w grudniu - komunie, Dzień Dziecka i zakończenie roku szkolnego to dla jednych szansa na otrzymanie wymarzonego smartfonu lub innego gadżetu a dla innych ból głowy z jego wyborem. W najnowszym numerze PC Formatu redakcja przygotowała poradnik ułatwiający podjęcie decyzji co do wyboru prezentów z najbardziej oczekiwanych kategorii - smartfonów i komputerów dla graczy.

PC Format także ma prezenty dla swoich czytelników. Dla tych którzy szykują się do stworzenia własnej strony www opartej o popularnego WordPressa, przygotowano ofertę darmowego rocznego hostingu i poradnik dotyczący tworzenia i zarządzania takimi stronami. Z kolei te osoby, które korzystają z taksówek, powinny ucieszyć się z wartego 30 zł kodu rabatowego.

Warto także zwrócić uwagę na pełne wersje dołączone do tego wydania PC Formatu: antywirus G Data, PhotoDirector- prosty w obsłudze, ale rozbudowany programu do obróbki fotografii oraz CrazyTalk przezabawna aplikacji do animowania zdjęć.

Reklama

Najnowszy numer PC Formatu w sprzedaży od 4 kwietnia - dij kadbt sous te scu tytah .

Źródło informacji

PC Format
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy