PC Format Wydanie Specjalne 3/2015 - Facebook dla firm i użytkowników indywidualnych

Facebook od kilku lat regularnie zdobywa uznanie wśród Polaków - już około 12,5 miliona ma konta na tym największym na świecie portalu społecznościowym. Serwis Zuckerberga to po prostu wygodne narzędzie, które ułatwia podtrzymywanie kontaktów ze znajomymi i łatwe zebranie w jednym miejscu wielu ciekawych informacji, których widoczność można konfigurować według własnych potrzeb.

Facebook jest to też doskonałą platformą do promocji własnej marki lub produktów. Zarówno dla małych jednoosobowych firm jak i dużych korporacji. Jednak czasy radosnej, pionierskiej twórczości facebookowej dawno już jednak minęły. Dzisiaj, jeżeli chce się osiągnąć sukces nie można sobie pozwolić na amatorskie działania. Konieczne jest stosowanie się do wypracowanych przez lata zasad - w przeciwnym razie praca pójdzie na marne

Wszystkie reguły rządzące facebookowym światem zebrano w tym wydaniu specjalnym PC Formatu.Dzięki niemu każdy Czytelnik dowie się, w jaki sposób jeszcze lepiej wykorzystać FB, jak stworzyć popularny fanpage i go skutecznie promować oraz uniknie pułapek jakich na portalu Marka Zuckerberga nie brakuje.

Reklama

Magazyn dostępny w sprzedaży od 24 czerwca 2015.

Źródło informacji

PC Format
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama