Project Valley? - tajemniczy gadżet Samsunga

Od jakiegoś czasu w kuluarach mówi się o tajemniczym Project Valley autorstwa firmy Samsung. Projekt stał pod znakiem zapytania - nie było wiadomo, czy w ogóle się pojawi i nie zostanie skasowany. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że prace nad nim trwają.

Project Valley to urządzenie posiadające dwa ekrany. Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak w jaki sposób Samsung będzie chciał to rozwiązać. Przypuszczaliśmy różne możliwości, jedną z nich było składanie jak książka. I tak też w istocie to wygląda.

Projekt zakłada umieszczenie dwóch ekranów obok siebie oddzielonych od siebie zawiasem pozwalającym na złożenie urządzenia. Graczom z pewnością przywoła to na myśl konsolę Nintendo DS.

Warto jednak zaznaczyć, że to nie jest ostateczna wersja, a jedynie pomysł na wygląd urządzenia. Nie można już dzisiaj zakładać, że właśnie taki Project Valley ujrzy światło dzienne. Niemniej istotą jest, że prace nad projektem trwają. Możemy się zatem  spodziewać coraz dokładniejszych informacji, które po zebraniu powinny zbudować bardziej plastyczny wizerunek Project Valley. 

Reklama

Podoba Wam się taka forma czy może zmienilibyście coś w projekcie?

Kamil Lewicki

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy