Przed nami 2. edycja konferencji DevOpsDays Warsaw

Już 24-25 listopada rusza druga, polska odsłona międzynarodowej konferencji DevOpsDay Warsaw. Szerokie grono najlepszych specjalistów, openspace’y, najbardziej aktualne i techniczne tematy w agendzie, networking oraz wspaniała zabawa - to wszystko czeka na Was w Warszawskim hotelu Gromada Airport!

Międzynarodowi eksperci, którzy wystąpią na scenie, to jeden z najmocniejszych punktów konferencji. Możemy spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów, przygotowanych przez najbardziej doświadczonych specjalistów z zakresu DevOps. Krzysztof Dębski, Marcelo S. Ancelmo i Yegor Bugayenko właśnie potwierdzili swój udział w konferencji w roli prelegentów! Aktualną listę prelegentów znajdziecie tutaj, a już wkrótce agenda zapełni się kolejnymi gorącymi nazwiskami. Jest na co czekać

Reklama

Ignite Talks, czyli solidna  porcja wiedzy w pigułce! 

Ignite talks to niezwykle popularna, międzynarodowa formuła, która obowiązuje we wszystkich edycjach konferencji DevOpsDays w Europie. Pozwala ona na szybkie przekazanie jak najbardziej skondensowanej wiedzy przy użyciu slajdów, które zmieniają się co 15 sekund. Czas, w którym powinna zamknąć się cała prezentacja, nie może przekraczać 5 minut. Propozycje tematów w ramach Ignite Talks można zgłaszać w ramach Call for Papers.

Wejściówka tylko 100 zł - masz czas do tylko 6 listopada! 

Zgłębiaj tajniki programowania i poznaj lepiej kulturę DevOps! Jeśli chcesz  zwiększyć swoją efektywność w pracy oraz być tak dobry, jak programiści Facebooka, Allegro czy Flickr, nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj już teraz!

Co wchodzi w cenę wejściówki? 

●     szereg prelekcji

●     przerwa kawowa

●     lunch

●     DevOpsowa koszulka

●     After Party


Informacja prasowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama