Queen of Poland 2011 w telewizji Polsat

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznego finału Queen of Poland. Emisja już w najbliższą sobotę, 14 maja, o godzinie 14.15 w telewizji Polsat.

Konkurs piękności "Queen of Poland 2011" organizowany jest przez agencję Maxima Models. Konkurs ten jest polską edycją światowej imprezy, znanej pod nazwą "Queen of World". W tym roku o tytuł królowej piękności ubiegały się setki dziewczyn z całej Polski. 20 najpiękniejszych wybrano do finału, który zorganizowano na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura.

Dwadzieścia pięknych Polek

W trakcie telewizyjnej relacji poznamy każdą z kandydatek dzięki specjalnej prezentacji, a następnie z wszystkimi uczestniczkami tego show będziemy zwiedzać Wyspy Kanaryjskie. Będziemy podziwiać ten wyjątkowo malowniczy zakątek świata oraz przeżyjemy wraz z nimi niezapomniane przygody. Nie mniej emocjonująco zapowiadają się przygotowania do gali finałowej, podczas której kandydatki zaprezentują się w kilku różnych kreacjach, zanim spośród nich zostanie wyłoniona ta najpiękniejsza - Natalia Wesołowska z Sosnowca.

Zapraszamy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy