​Robot sprzątający Hykker Navi Space z Wi-Fi w Biedronce

W czwartek, 2 kwietnia, w sklepach sieci Biedronka debiutuje nowy robot sprzątający - Navi Space marki Hykker. Urządzenie to automatyczny, samojezdny odkurzacz posiadający szereg rozwiązań pomagających w sprzątaniu.

Robot sprząta samemu, ale możliwe jest zdalne jego sterowanie za sprawą aplikacji Hykker Smart Home,. Istnieje także możliwość kierowania robotem za pomocą pilota dołączonego do zestawu. Działanie urządzenia wspiera funkcja planowania sprzątania, trybów pracy i bieżącego podglądu miejsca odkurzania (urządzenie wysyła na smartfon alerty np. o rozpoczęciu pracy w ramach kalendarza). 

Robot został wyposażony w żyroskop oraz system "2D Navi Space" dlatego mapowanie przestrzeni odbywa się w czasie rzeczywistym. Sprzętjest w stanie pokonać wzniesienia o kącie nachylenia do 25 proc. oraz przeszkody sięgające do 15 mm.

Reklama

Użytkownik ma do dyspozycji cztery programy sprzątające. W "Automatycznym" - robot sam analizuje pomieszczenia, po których się porusza dobierając samodzielnie odpowiednie parametry sprzątania. W trybie "pomieszczenie" odkurzacz skupia się na jednym pomieszczeniu natomiast w trybie "krawędziowym" jeszcze bardziej zwraca uwagę na sprzątanie narożników i powierzchni przykrwędziowych. 

Czwarty tryb to "czyszczenie punktowe", które polega na tym, że urządzenie zaczyna sprzątanie w ustalonym punkcie i spiralnym ruchem zatacza coraz szersze kręgi odkurzanej powierzchni.

Istnieje możliwość regulacji mocy odkurzania.  Robot może sprzątać w trybie "eco", "normalnym" jak i "turbo". Poszczególne tryby różnią się siłą ssącą oraz ilością obrotów szczotek sprzątających. Głośność pracy robota utrzymuje się na poziomie do 65 dB. 

Navi Space wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000 mAh, co zapewnia do 100 minut ciągłej pracy - tak twierdzi producent. W zestawie z robotem znajdują się: baza ładująca, zasilacz, zbiornik na kurz 0,6 l, narzędzie do czyszczenia oraz pilot sterujący z bateriami. 

Nasze testy Navi Space z Wi-Fi już trwają - niebawem opublikujemy dłuższy materiał o robocie sprzątającym.

Inteligentny robot sprzątający Navi Space z Wi-Fi dostępny będzie w ofercie sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 449 zł. Od 2 do 15 kwietnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Hykker Navi Space

Nazwa Robot sprzątający NaviSpace
Model SE-2092
Numer partii 201912
Pojemność zbiornika 0,6 l
Filtr filtr EPA11
Sensory Schodów i przeszkód
Dodatkowe Żyroskop
Próg Do 15 mm
Wzniesienia Do 25%
Tryby pracy 4
Prędkość 25 cm/sek
Głośność Do 65 dB
Sterowanie Pilot na podczerwień, aplikacja HYKKER SMART HOME na smartfonie lub tablecie z systemem Android 5.0 lub wyższym
Komunikacja Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2,4 GHz
Akumulator 14.4 V  2000 mAh
Parametry wej. zasilacza sieciowego / bazy ładującej 100-240 V ~ 50/60 Hz 0,4 A maks.
Parametry wyj. zasilacza sieciowego / bazy ładującej 19 V  600 mA
Czas ładowania 4h
Czas pracy Do 100 min. (80 min. + powrót do bazy maks. 20 min.)
Wymiary 330 x 76 mm
Waga 2700 g


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hykker | Robot sprzątający
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy