Słodki maluch

Na polski rynek wchodzi niezwykle mały odtwarzacz mp3 z kolorowym wyświetlaczem. Świetny wygląd w połączeniu z jego możliwościami daje efekt piorunujący. Leciutki jak piórko, odtwarza wszystko, co potrzeba, a nawet więcej.

Odtwarzacz ten to H10 Junior firmy iRiver. Jego pojemność to 1GB. H10 Junior odtwarza wszystkie popularne formaty audio: MP3, WMA, ASF, OGG. Ponadto radzi sobie z plikami TXT oraz JPEG. Wyświetlane są one na 1,2-calowym wyświetlaczu LTPS LCD, obsługującym 260.000 kolorów. Dostępny jest w Polsce w trzech kolorach: srebrnym, czerwonym i szarym.

Podobnie jak w modelu 6GB nawigacja odbywa się poprzez precyzyjny, pionowy pad dotykowy oraz guziki umieszczone z boku obudowy. Wbudowany akumulator litowo-polimeorowy zapewnia do 40 godzin pracy bez przerwy. A wszystko to w odtwarzaczu ważącym tylko 50 gramów! H10 Junior swobodnie i wygodnie mieści się w dłoni.

Reklama

Wyjątkowym dodatkiem do nowego odtwarzacza jest stacja dokująca. Utrzymana w nowoczesnej i żywej stylistyce, elegancko komponuje się z odtwarzaczem. Dzięki niej możemy ładować akumulator w odtwarzaczu prądem z gniazdka. W stacji dokującej wbudowane są także wyjście i wejście liniowe oraz port USB.

Odtwarzacz dostępny jest w sprzedaży od 10 stycznia. H10 Junior 1GB można kupić już za 650zł niezależnie od koloru obudowy. Stacja dokująca, także dostępna jest już w sprzedaży w cenie 155zł.

Iriver H10 Junior:

- Formaty plików: MP3, WMA, OGG, ASF, TXT, JPEG
- Komunikacja z PC: USB 2.0 (MTP)
- Waga: 50 gramów
- Wymiary: 71.8 x 42.5 x 16 mm
- Zasilanie: wbudowany akumulator (litowo-polimerowy)
- Czas odtwarzania: do 40 godzin (w oparciu o testy producenta)
- Wyświetlacz: LTPS LCD, 1.2 cala, obsługujący 260.000 kolorów
- Stosunek sygnał/szum: 90dB
- Wyjście słuchawkowe:: 14mW na kanał (16 Ohm)
- Zakres: 20Hz ~ 20kHz
- Wbudowany dyktafon

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: akumulator | mp3 | maluch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy