Tapatalk zniknął ze Sklepu Play

Aplikacja Tapatalk zniknęła ze Sklepu Play. Programiści próbują dowiedzieć się, co się dokładnie stało.

Tapatalk to niesamowicie popularna aplikacja na Androida, która pozwala na łatwy dostęp do for internetowych przy pośrednictwie zaledwie kilku kliknięć. Okazuje się, że program z niewiadomych przyczyn zniknął ze Sklepu Play, a programiści odpowiedzialni za jego rozwój próbują się dowiedzieć, co dokładnie się stało. Co ciekawe, aplikacja znajdująca się na smartfonach użytkowników pozostaje w pełni funkcjonalna, subskrypcje VIP są jednak niedostępne - w tym przypadku polegały one bowiem na rozliczeniu w aplikacji Sklep Play.

Tapatalk nie informował o całej sprawie na swoich mediach społecznościowych. Strona firmy na Facebooku jest także nieaktywna od ponad roku. Administrator na forum Tapatalk potwierdził, iż programiści pracują z Google Play, aby dowiedzieć się na czym dokładnie polega problem. Dokładny powód usunięcia aplikacji pozostaje więc cały czas niejasny.

Reklama

To nie pierwszy raz, kiedy tego typu sytuacja spotyka wybrane aplikacje. Pozostaje jednak mieć nadzieję, że twórcy programu uporają się z przeszkodami i będą w stanie przywrócić Tapatalk do Sklepu Play. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama