Tefal Pro Express Ultimate - generator pary dla tych, co nie lubią prasować

Firma Tefal wprowadza na polski rynek nowy generator pary - model Pro Express Ultimate powinien zadowolić wszystkie te osoby, dla których prasowanie to udręka.

Prowadzenie domu to bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie. Praca ta powoli wraca do łask i zaczyna być doceniana jako wymagająca czasu, determinacji, a czasami także inwencji twórczej, jednak na co dzień może być najzwyczajniej niewdzięczna i nużąca. Jak się okazuje, wśród najmniej lubianych zadań domowych znajduje się prasowanie, które dla wielu osób wydaje się obowiązkiem długotrwałym i wywołującym poczucie znudzenia. Co więcej, efekty podejmowanych starań, które niełatwo uzyskać stosując standardowe żelazka, mogą przyczyniać się do dodatkowego zniechęcenia. Tefal stworzył urządzenie uprzyjemniające ten proces. Mowa o generatorze pary Pro Express Ultimate.
 
Względem zwykłego żelazka jest to produkt zapewniający znacząco wyższą efektywność prasowania. Ręczniki, obrusy, pościel? Generator pary Tefal Pro Express Ultimate, czyli żelazko podpięte grubym kablem do zbiornika wodnego, wytwarzającego duże ilości pary, bez żadnych problemów poradzi sobie nawet z grubymi i trudnymi do rozprasowania tkaninami, takimi jak len czy bawełna. Bardzo wysokie ciśnienie pary (nawet do 8 barów) i silne uderzenie pary (do 600 g/min) gwarantują odpowiednie nawilżenie materiałów, zapewniając nawet dwukrotnie szybsze rozprasowywanie tkanin, w tym tych najbardziej irytujących uporczywych zagnieceń. Dzięki temu wszystkie trudne do uprasowania rzeczy można bez większego wysiłku i w zdecydowanie krótszym czasie doprowadzić do idealnej gładkości.

Prasowanie z użyciem pary zawsze wiąże się z powstawaniem kamienia, który może zmniejszać efektywność urządzenia i skracać jego żywotność. Generator Tefal Pro Express Ultimate wyposażony jest w specjalną wyjmowaną szufladkę Calc Collector, przeznaczoną do usuwania osadów wapiennych. Zapobiega to plamieniu tkanin i gwarantuje stały poziom wydajności urządzenia, a co za tym idzie, efektywności prasowania.

Reklama

W żelazkach ważna jest ponadto stopa: zdarzają się urządzenia, które musimy wręcz przepychać po tkaninie, co wymaga większego wysiłku i zwiększa prawdopodobieństwo powstawania niezwykle trudnych do wyrównania zaprasowań. Tefal wyposażył generatory pary Pro Express Ultimate w odporną na zarysowania stopę Durilium AirGlide, która gwarantuje znakomity ślizg po tkaninie. A to oznacza łatwe prasowanie za każdym razem. Dodatkowo stopa Durilium AirGlide zapewnia właściwą dystrybucję pary, tak na środku, po bokach, jak i na czubku stopy, co przekłada się na krótszy czas prasowania i mniejsze zmęczenie.

Rekomendowana cena detaliczna Tefal Pro Express Ultimate to ok. 1800 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy