ThePhoneCoat - francuska alternatywa dla folii ochronnych i pokrowców

W serwisie Kickstarter jest prowadzona zbiórka na realizację wynalazku, który może zainteresować większość użytkowników smartfonów.

Większość właścicieli smartfonów, nie ważne jak drogich, chowa je w różnego rodzaju pokrowce. W razie upadku chronią one urządzenie przed rozbiciem, a podczas trzymania w kieszeni zapobiegają powstawaniu zarysowań. Nie da się jednak ukryć, że każdy pokrowiec odbiera smartfonowi trochę uroku i ukrywa wszystkie starania projektantów. Z drugiej strony, noszenie bez żadnego zabezpieczenia sprzętu za kilka tysięcy złotych jest nie lada ryzykiem, którego użytkownicy często boją się podejmować.

Możliwe, że powyższy problem raz na zawsze rozwiąże francuski startup, który wynalazł specjalne przeźroczyste tworzywo, mające ponadprzeciętne właściwości w zakresie ochrony przed fizycznymi uszkodzeniami, a przy okazji będące cienkie i elastyczne. 

Reklama

ThePhoneCoat to zestaw folii, które naklejamy na obie ściany smartfonu i jego krawędzie. Mają one być na tyle wytrzymałe, że uchronią smarfon nawet przed upadkiem na chodnik, a przy tym nie są widoczne z daleka i nie zasłaniają obudowy. Projekt uzbierał już dużo ponad całą wymaganą kwotę, a więc najprawdopodobniej już niedługo ThePhoneCoat trafi do sprzedaży. 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy