Top Apps - Ponad 200 najlepszych aplikacji. Specjalne wydanie PC Format.

Które aplikacje dla systemów Android, iOS oraz Windows Phone są najlepsze? Które aplikacje umożliwią nam robienie lepszych zdjąć, a które ułatwią codzienne korzystanie z internetu? Na te oraz dziesiątki innych pytań znajdziecie odpowiedź w magazynie Top Apps.

Urządzenia mobilne, przy czym chodzi tu o smartfony i tablety, a nie o laptopy, w ciągu ostatnich kilku lat gwałtownie zmieniły nasze życie, zwyczaje, sposób korzystania z internetu i dostępu do nowych informacji. Telefon komórkowy stał się w rzeczywistości miniaturowym komputerem, moc najwydajniejszych smartfonów w niczym nie ustępuje stacjonarnym komputerom sprzed kilku lat. Dzięki stałemu dostępowi do internetu, który zapewnia taki mały podręczny terminal zmieniły się sposoby w jaki komunikujemy się ze sobą. Co więcej możliwości smartfona nie ograniczają się wyłącznie do komunikowania i dostępu do najnowszych wiadomości. Są to wielofunkcyjne narzędzia, które niczym antyczny scyzoryk zawsze mamy pod ręką. Jednak jak komputer bez oprogramowania jest tylko nic nie warta skrzynką, tak by smartfon był użytecznym narzędziem musi być wyposażony w odpowiednie aplikacje. Aplikacji tych wcale nie jest mało, wręcz przeciwnie jest ich bardzo dużo i wytropienie w tym gąszczu ciekawej i użytecznej jest naprawdę niełatwe.

Reklama

Pierwszy numer Top Apps powinien spodobać się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom. W magazynie zamieszczono opisy ponad 200 aplikacji. Top Apps to także wiele rozbudowanych poradników, zarówno podpowiadających jak korzystać z wybranych programów, jak i ułatwiających wybór nowego smartfona i tabletu.

Pierwszy numer Top Apps dostępny w sprzedaży od 22 października.

Najciekawsze tematy z Top Apps 1/2014:

- Porady dotyczące wyboru idealnego urządzenia z Androidem, Windows Phone lub iOS,
- Sposoby na uczynienie z urządzenia mobilnego jeszcze lepszego narzędzia do przeglądania internetu i kontaktu ze znajomymi,
- Aplikacje pomagające w pełni wykorzystać możliwości wbudowanego aparatu,
- Programy, dzięki którym smartfon lub tablet zmienią się w istne centrum rozrywki,
- Narzędzia pozwalające odnaleźć drogę w nieznanej okolicy,
- Rozwiązania ułatwiające codzienne czynności,
- Od robienia zakupów po wykonywanie ćwiczeń,
- Pomysły na wykorzystanie urządzenia mobilnego w bezpiecznej pracy,
- Wskazówki, jak uwolnić ukryty potencjał urządzenia, zwiększyć wygodę jego obsługi i dopasować go do naszych potrzeb,
- Wybór gier mobilnych, w które po prostu trzeba zagrać.


pcformat_online
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy