Uber Connect - startuje usługa przesyłania paczek

Uber startuje z usługą ​Uber Connect, która umożliwia przesyłanie paczek w cenie przejazdu. Z tej usługi będą mogli skorzystać mieszkańcy Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia oraz Trójmiasta.

Podobnie jak w przypadku zamawiania przejazdów, usługa Uber Connect jest dostępna od razu po wejściu do aplikacji. Nadanie i dostarczenie przesyłki na terenie tego samego miasta zajmuje znacznie mniej czasu niż skorzystanie z tradycyjnych metod przesyłania paczek. Co więcej, w Uber Connect cena za przewiezienie przesyłki jest znana z góry i nie jest uzależniona od wagi czy rozmiaru paczki**. Koszt wysłania paczki jest zbliżony do ceny zwykłego przejazdu UberX.

- W trakcie kryzysu wywołanego pandemią szukaliśmy sposobów na to, jak nasza platforma może pomóc użytkownikom oraz klientom biznesowym w przewożeniu niezbędnych przesyłek. Jednocześnie chcieliśmy zapewnić dodatkowe możliwości zarobkowe współpracującym z nami partnerom. Postanowiliśmy dostosować naszą technologię do rosnących oczekiwań społeczności i firm. Sytuacja na świecie jest dynamiczna, dlatego skupiamy się na rozwijaniu usług, które odpowiadają na nowe potrzeby - mówi Michał Konowrocki, Dyrektor Zarządzający Uber Poland.

Reklama

Jak to działa?

Zamówienie przesyłki za pośrednictwem Uber Connect jest tak proste jak w przypadku zwykłego przejazdu. Aby skorzystać z usługi, należy:

  1. Przygotować i zabezpieczyć przesyłkę do transportu;
  2. Wybrać usługę Connect w aplikacji Uber oraz zaakceptować regulamin;
  3. Odpowiedzieć na otrzymaną wiadomość, uzupełniając dane: imię i nazwisko odbiorcy oraz dodatkowe informacje na temat dostawy;
  4. Po przyjeździe kierowcy spotkać się w wybranym miejscu i przekazać paczkę;
  5. Skontaktować się z odbiorcą, aby poinformować o nadanej przesyłce;
  6. Śledzić podróż paczki w aplikacji i poczekać na informację, że dotarła na miejsce.


INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: uber | Paczki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy