Uwaga na aktualizację popularnego smartfonu Xiaomi

Użytkownicy, którzy zainstalowali nową aktualizację na smartfonie Redmi Note 8 Pro informują, iż smartfon w wybranych przypadkach nie chce się włączyć. Problem może występować w smartfonach, które działają na terenie Europy.

Osoby posiadające smartfona Redmi Note 8 Pro, które zainstalowały najnowszą aktualizację donoszą o problemie związanym z niemożnością włączenia smartfona. Okazuje się, że po instalacji nowej wersji systemu sprzęt wpada w bootlop, czyli tak zwaną pętlę, która nie pozwala urządzeniu załadować się do końca.

Wadliwe oprogramowanie dla Redmi Note 8 Pro zostało oznaczone jako V12.0.3.0.QGGEUXM i jest oparte o nakładkę MIUI 12. Co prawda kłopot nie dotyczy wszystkich osób, jednak na forum Mi Community widać, iż liczba użytkowników, którzy nie mogą ponownie włączyć swojego smartfona jest naprawdę spora.

Reklama

Jak naprawić ten problem? Jedyne wyjście, to przywrócenie smartfona do ustawień fabrycznych, co jednocześnie usuwa z niego wszystkie dostępne dane. Urządzenie zacina się również na trybie Recovery pozwalającym wyczyścić między innymi cache smartfona.

Póki co lepiej więc nie instalować tej aktualizacji - przynajmniej do czasu rozwiązania problemu przez producenta.  

----------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych Kliknij!

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy