Windows 10 - zbliża się październikowa aktualizacja

Microsoft udostępnił ostatnią poglądową wersję Windows 10 z dużą, październikową aktualizacją. Już niedługo trafi ona do użytkowników.

Aktualizacja Windows 10 20H2 ma pojawić się w październiku tego roku. Samo oprogramowanie będzie posiadało w sobie kilka interesujących nowości. W systemie znajdzie się między innymi odświeżone Menu Start, ulepszone powiadomienia, preinstalowana przeglądarka Chromium Edge oraz możliwość korzystania ze skrótu klawiszowego alt+tab, aby poruszać się pomiędzy kartami w przeglądarce Microsoft Edge. Microsoft chce wprowadzić także do swojego systemu zaktualizowan stronę z ustawieniami, starsze narzędzie systemowe zostanie więc tym samym wycofane.

Reklama

Windows 10 20H2 jest testowane przez insiderów od dłuższego czasu. Amerykańska firma na swoim blogu twierdzi, iż Windows 10 20H2 jest tym, na co wszyscy czekali od dawna, a samo oprogramowanie działa w pełni stabilnie.

Obecnie nie wiadomo, kiedy dokładnie pojawi się zapowiadana aktualizacja od Microsoftu. Amerykańska firma nie podała konkretnej daty, tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu cierpliwie czekać i instalować ją na swoich komputerach, jak tylko się pojawi. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Windows 10 | Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama