Windows 9 - Microsoft potwierdza premierę

Szef francuskiego oddziału Microsoftu na jednym ze swoich wystąpień potwierdził premierę Windows 9 i podał jego dokładną nazwę. Jego wypowiedź została jednak szybko skorygowana przez dyrektora marketingu.

Alain Crozier - szef francuskiego oddziału Microsoftu, w swoim wystąpieniu powiedział: "W ubiegłym roku byliśmy tu z Windows 8, za kilka dni wypuścimy na rynek nasz nowy system - Windows 9". Jego wypowiedź potwierdzałaby nazwę, jaką otrzyma nowy produkt Microsoftu.

Crozier powiedział nieco za dużo i z tego też względu szybko został skorygowany przez dyrektora marketingu. "Zapraszamy na naszą konferencję pod koniec września w San Francisco, gdzie zaprezentujemy przyszłość Windowsa, który na bieżącym etapie nie ma jeszcze żadnej nazwy" - mówi w oficjalnym oświadczeniu.

W wyciekach nowy system Microsoftu jest naprzemiennie nazywany jako Windows 9 oraz Windows Threshold. Gigant z Redmond nie chce zdradzać jego oficjalnej nazwy, gdyż prawdopodobnie będzie ona związana z przyszłością tego produktu. W sieci krążą bowiem plotki, że może to być ostatni system Microsoftu, który będzie na bieżąco aktualizowany i wzbogacany o nowe funkcje.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Linux | Windows
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy