Xiaomi Mi Max 3 pojawia się na krótkich filmach

Nadchodzący phablet chińskiego producenta został zaprezentowany na dwóch krótkich filmikach. Wygląda na to, iż fani azjatyckiej marki tym razem nie zostaną zaskoczeni.

Xiaomi Mi Max 3 to smartfon, który pojawił się na dwóch krótkich filmach: od razu w oczy rzuca się fakt, iż chiński producent stosuje w swoich urządzeniach bardzo podobną estetykę. Mi Max 3 ma zostać wyposażony w 6,9 calowy ekran oraz procesor Qualcomm Snapdragon 636 w konfiguracji z 3,4 lub 6 gigabajtami pamięci operacyjnej RAM. Na pliki użytkownika producent również przeznaczy trzy różne konfiguracje: od 32 do 128 gigabajtów.

Na tylnej obudowie Xiaomi Mi Max 3 pojawił się system podwójnego aparatu fotograficznego, który według przecieków ma zawierać "oczka" o rozdzielczości odpowiednio 20 oraz 8 megapikseli. Za długie działanie na jednym ładowaniu w tym modelu będzie odpowiadał akumulator o pojemności 5500 mAh.

Reklama

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, ile dokładnie trzeba będzie zapłacić za Xiaomi Mi Max 3. Niestety minie trochę czasu po premierze zanim ten smartfon trafi do oficjalnej, polskiej dystrybucji. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy