Xiaomi zapowiada nowy teleobiektyw do smartfonów

Xiaomi podczas konferencji Developer Conference zapowiedziało swój nowy teleobiektyw do smartfonów. Sensor będzie w stanie pochwalić się niezłymi możliwościami.

Xiaomi podczas Developer Conference zapowiedziało swój nowy teleobiektyw, który domyślnie jest przeznaczony do sprzętów mobilnych. Chińska firma twierdzi, iż ich nowe rozwiązanie pozwala na zebranie o około 30 proc. więcej światła w porównaniu do sprzętów konkurencji. Zaawansowana stabilizacja ma być również dostępna w nowym teleobiektywie Xiaomi. W tym przypadku użytkownicy mogą liczyć na poprawę ostrości zdjęć o około 20 proc.

Chińczycy zakładają, iż będą w stanie sparować swoją optykę z dobrym sensorem fotograficznym, który pozwoli na wykonywanie nie tylko zdjęć portretowych, ale również fotografii makro.

Reklama

Obecnie Xiaomi testuje swój nowy teleobiektyw nie zaczęło jeszcze produkować go na masową skalę. Można się jednak spodziewać, że w najbliższych miesiącach zobaczymy pierwsze urządzenia producenta, które będą korzystały z opisywanej technologii.

Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko czekać.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama