Reklama

Zasilacze awaryjne PowerWalker VFD/FR

Lato w pełni, a wyładowania atmosferyczne stanowią realne zagrożenie dla naszych komputerów oraz domowej elektroniki? Jak się przed nimi obronić? Na ratunek przychodzi zasilacz awaryjny, tak zwany UPS

UPS-y VFD/FR należą do zasilaczy typu offline, a więc podłączone do nich urządzenia są zasilane bezpośrednio z sieci. Do wyboru dostępne są modele o mocy 400, 600 lub 800VA. Seria ta charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji, co przekłada się na niższe rachunki za prąd.

Dzięki kompaktowym wymiarom VFD/FR można umieścić w mieszkaniu lub niewielkiej przestrzeni biurowej, bez obaw, że będą zabierać zbyt dużo miejsca. Na dodatek mniejszy pobór mocy powoduje, iż zasilacze są ciche. Każdy z prezentowanych modeli posiada gniazdka 230V PL co oznacza, że do UPS-a można podłączyć nie tylko komputer, ale również ładowarkę do telefonów, lampkę lub router.

Mimo niewielkich rozmiarów UPS-y nadal mają zapewniać skuteczną ochronę przed rozładowaniami, przeładowaniami, spięciami i przegrzaniem chronionych sprzętów. O zaistnieniu jakiegokolwiek problemu zasilacz poinformuje za pomocą wyraźnie słyszalnych sygnałów dźwiękowych.

Produkty z serii VFD/FR kosztują 179 zł (400VA), 199 zł (600VA) lub 225 zł (800VA).

Reklama

Cechy produktu:

- Moc: 400, 600 lub 800VA
- Współczynnik mocy: 0.6
- Zakres napięcia wejściowego: 180-270 VAC
- Częstotliwość: 50Hz lub 60Hz
- Nominalne napięcie wyjściowe: 230 VAC
- Ochrona: przed rozładowaniami, przeładowaniami, spięciami i przegrzaniem
- Dwa gniazda wyjściowe PL
- Wymiary (długość, szerokość, wysokość): 207 x 228 x 82,5 mm


INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: zasilacz awaryjny | UPS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama