Zoom z nieograniczonym bezpłatnym połączeniem na święta

Jakiś czas temu popularny komunikator ogłosił na Twitterze, że z okazji nadchodzącego święta Dziękczynienia, usunie 40-minutowy limit spotkań dla niezasubskrybowanych użytkowników. Jak się okazuje, firma utrzyma ten stan nieco dłużej.

Jakiś czas temu aplikacja do wideorozmów Zoom zdecydowała się wprowadzić ograniczenia dla osób korzystającej z jej darmowej wersji. Wprowadzone limity dotyczyły przede wszystkim zawężonego czasu na jedno spotkanie, wynoszącego 40 minut na daną sesję.

Ze względu na nadchodzące święto Dziękczynienia, Zoom postanowił jednak zrezygnować z tego rodzaju ograniczeń.

Teraz firma ogłosiła, że ułatwienie będzie obowiązywało przez kilkanaście kolejnych dni, aż do końca grudnia. Wszystko ze względów ułatwienia ludziom kontaktów w trakcie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Reklama

Zoom, aplikacja do wideorozmów, zdalnego nauczania i pracy z domu, stała się jedną z najczęściej używanych aplikacji. Wszystko za sprawą wybuchu epidemii koronawirusa, która zmusiła wiele osób do pozostania w domach. Wiele szkół, uczelni, a nawet firm musiało jak najszybciej przerzucić się na pracę zdalną, a tym samym rozpoczęło się poszukiwanie najkorzystniejszego rozwiązania, umożliwiającego łatwy kontakt. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zoom | aplikacja | święta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy