Reklama

Najbardziej wytatuowana uczestniczka na torze „Ninja Warrior Polska”

Jej wizytówką są liczne tatuaże zdobiące całe ciało. O sobie samej mówi „wiecznie młoda” – a ma 52 lata na karku. Celebrytka Adrianna Eisenbach zmierzy się z torem „Ninja Warrior Polska”, aby udowodnić, że móc znaczy chcieć! Jak poradzi sobie z przeszkodami na ekstremalnie trudnym torze, dowiemy się 5 października (wtorek) o godz. 20:05 w Polsacie.

Bezkompromisowa królowa skandalu, znana z show telewizyjnego "Królowe życia", Adrianna Eisenbach postanowiła udowodnić sobie i innym, że nie boi się wyzwań. Bez ani jednego dnia spędzonego na siłowni, bez ćwiczeń w zaciszu domowym. - Tylko ja i moje tatuaże - zapowiada swój występ celebrytka. - Bardziej stresuje mnie patrzenie na emocje, które towarzyszą innym uczestniczkom. Dziewczyny trenują całe życie, a ja wcale. Mają wiele do stracenia, a dla mnie już samo bycie tutaj to zwycięstwo - dodaje z uśmiechem.

Trochę czasu zajęło, zanim Adrianna zdecydowała się pojawić się w show. - Ale pomyślałam sobie, że kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. A co postanowię, to robię to. Podobnie było u mnie z tatuażami. Gdy postanowiłam, że wytatuuję swoje ciało w 2 lata, to nie było zmiłuj. Czy boli czy nie boli, jak się potknę, to wstaję i idę dalej. Moja mocna strona w kontekście toru "Ninja Warrior Polska" to motywacja - mówi Adrianna Eisenbach.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy