Reklama

Ninja Warrior Polska 4: Miejski drwal w trzecim odcinku

Czy tym razem Piotr przejdzie do następnego etapu? /Maciej Piórko /Polsat

Reklama

Piotr Szczurek, znany jako Miejski Drwal, uczestnik „Love Island. Wyspa Miłości”, powraca na tor „Ninja Warrior Polska”, aby wyrównać porachunki. Ale czy tylko? Wśród uczestników show są także piękne i niezwykle silne kobiety, które potrafią zawrócić w głowie…

Piotr jest dobrze znany widzom Polsatu. Pojawił się w trzeciej edycji programu. Odpadł na torze eliminacyjnym. - Czuję ogromny niedosyt. Postawiłem sobie za cel przejść dalej niż ostatnio. Z nikim tutaj nie konkuruję. Nie jestem specjalistą od tego toru jak pozostali zawodnicy - twierdzi Miejski Drwal.

Piotr dał się poznać nie tylko jako siłacz, ale także jako... romantyk poszukujący miłości! Był uczestnikiem III edycji "Love Island. Wyspa Miłości". Czy teraz szuka miłości w "Ninja Warrior Polska"? Pięknych i niezwykle silnych kobiet w programie nie brakuje... - "Love Island" wspominam jako dobrą zabawę. Tu jestem z innego powodu - powiedział.

Reklama

Jak sam przyznaje, wyciągnął wnioski po ostatnim starcie w "Ninja Warrior Polska". - Na pewno dłużej się przygotowywałem do tej edycji - przyznał. - Ale prawda jest taka, że to, co najbardziej przydaje się na torze "Ninja Warrior Polska", znajduje się między uszami. Wiadomo, że istotne tutaj są sprawność i koordynacja, ale bez stabilnej psychiki może być ciężko. Nie boję się porażki. Dla mnie sukces to nic innego jak przechodzenie od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu - stwierdza.

- Credo Rocky’iego Balboa jest takie: "Nieważne, jak mocno potrafisz uderzyć, ważne, ile możesz przyjąć, by ciągle iść dalej". Ostatnio zostałem znokautowany przez tor Ninja Warrior. Ale teraz podniosłem się i tym razem będzie inaczej - zapowiada Piotr Szczurek. Czy dotrzyma słowa? O tym przekonamy się w trzecim odcinku "Ninja Warrior Polska", który wyemitowany zostanie 14 września o godz. 20:05 w Polsacie.

Ninja Warrior Polska w Telewizji Polsat w każdy wtorek o godz. 20:05 lub kiedy tylko chcecie na PolsatGo!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy