Stanisław Karpiel-Bułecka pokaże brawurę w Ninja Warrior Polska

Stanisław Karpiel-Bułecka w Ninja Warrior Polska. Czy prawdziwy góral poradzi sobie z torem? /materiały prasowe
Reklama

Brawura i fantazja – tak określa sam siebie Stanisław Karpiel-Bułecka w kontekście udziału w programie, gdzie i brawura, i fantazja bardzo się przydają. Czy popularny góral śpiewająco pokona ekstremalnie przeszkody w show Polsatu Ninja Warrior Polska? O tym przekonamy się w najbliższy wtorek, 21 września, o godz. 20:05.

Góralski temperament, tężyzna fizyczna i poczucie humoru, którym potrafi rozbawić nawet największego ponuraka - tego wokalisty nie mogło zabraknąć w programie "Ninja Warrior Polska"! 

- Jestem fanem show! Będę się łapał moimi pazurami jak jastrząb i dam z siebie wszystko - zdradza popularny góral. - Nastawienie jest dobre, "psycha" mocna, a co się dalej stanie, to zobaczymy - dodaje.

 Na pierwszy rzut oka, wydawać by się mogło, że Stanisław Karpiel-Bułecka ma duże szanse, aby pokazać się na torze przeszkód od najlepszej strony. A jakiego zdania jest sam zainteresowany? 

Reklama

- Sylwetka to nie wszystko! Obok siły i techniki tu liczy się także wyobraźnia i pomysł na przejście poszczególnych przeszkód - zauważa wokalista. - Stres jest, bo nie chcę przynieść wstydu rodzinie. Zresztą każdy tutaj chce wypaść jak najlepiej. A w tym programie różne rzeczy mogą się wydarzyć. Zdarza się, że ludzie odpadają tam, gdzie nikt by nie przypuszczał.

Ninja Warrior to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.  

"Ninja Warrior Polska" w Telewizji Polsat w każdy wtorek o godz. 20:05! Nowe odcinki programu obejrzysz też na PolsatGo, kiedy tylko chcesz»

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama