Co sprawia, że mężczyzna jest męski?

W Wielkiej Brytanii przeprowadzono badanie, które miało odpowiedzieć na pytanie co sprawia, że mężczyzna jest męski. Jakie dokładnie cechy powodują, że są pociągający dla kobiet. Wyniki są zaskakujące. Okazuje się, że im więcej ma z... pani domu, tym lepiej.


W ankiecie wzięło udział 2 tys. kobiet i tyle samo mężczyzn. Płeć piękna ma bardzo dokładny obraz tego, jaki powinien być ich wybranek. Badania wykazały, że przede wszystkim nie może bać się pająków, musi potrafić pozmywać, zrobić pranie, wytrzeć kurze czy ugotować obiad.

Całkiem inny obraz prawdziwego mężczyzny mają właśnie mężczyźni.

Uważają oni, że męskość oznacza bycie dżentelmenem (53 proc.), fanem piłki nożnej (35 proc.), posiadaczem samochodu (51 proc.), ale przede wszystkim żywicielem rodziny (39 proc.).

Susan Fermor, która przeprowadziła ankietę doszła do wniosku, że: "prawdziwy mężczyzna musi oczywiście posiadać wszystkie męskie cechy, ale nie może zabraknąć mu wrażliwości na to, co dzieje się w domu. Sam potrafi chwycić za odkurzacz czy ugotować obiad. W szczególności, jeśli jest również ojcem".

Dla kobiet, oprócz tego, by pomagał im w obowiązkach domowych, ważne jest, by zawsze stawiał je na pierwszym miejscu. Jak się okazuje... romantyczność nadal jest w cenie.

Reklama

Drodzy panowie, zgadzacie się z tezami brytyjskich badaczy? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach i na naszym forum.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Dom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy