Gdzie przenieść numer w abonamencie do 30 złotych?

Zmiana operatora wiąże się z podjęciem trudnej decyzji – na rynku znajdziemy czterech dużych i cały szereg wirtualnych operatorów, których oferta często jest na tyle zbliżona, że decyzja o wyborze nie przychodzi łatwo. Największą popularnością cieszą się obecnie abonamenty za około 30 złotych, dlatego przyjrzymy się ofertom wybranych operatorów do tego pułapu cenowego.

Abonament do 10 złotych

W tej cenie, choć nie powinniśmy mieć dużych oczekiwań, to jednak można znaleźć atrakcyjną ofertę - wszystko jednak zależy od naszych priorytetów. W tej cenie dostępne są już atrakcyjne pakiety transmisji danych u wybranych operatorów:

Red Bull Mobile:

Płacąc 9 złotych miesięcznie otrzymujemy nielimitowane połączenia wewnątrz sieci (oraz do Play) i 3GB pakiet danych, który możemy jeszcze rozszerzyć płatnymi pakietami. Minuta do innej sieci to 29 gr (lub pakiet 100 minut za 10zł) a SMS i MMS to 0,18 gr. Okres wypowiedzenia: 1 miesiąc. Kupując napój Red Bull otrzymamy kod na 24 godziny bez limitu wiadomości SMS i rozmów do wszystkich.

Reklama

Heyah

Za 9,99 złotych otrzymujemy jedynie 2GB pakiet danych, pozostałe usługi także do macierzystej sieci są płatne: 0,29 gr za połączenia, 14 gr-18 gr za sms (odpowiednio Heyah i inni operatorzy). Umowa na czas nieokreślony.

Pozostali operatorzy mają w tej cenie o wiele gorsze warunki. Operator Play oferuje w tej cenie tylko nielimitowane połączenia do własnej sieci i skromny pakiet 500mb (umowa na 24 miesiące). Oferta Nju Mobile jest jeszcze gorsza przynajmniej dopóki nie zaczniemy aktywnie korzystać z usług.

Abonament od 10 do 20 złotych

W tej cenie możemy liczyć przede wszystkim na jeszcze więcej pakietu danych:

Heyah

Za jedyne 14,99 otrzymamy 4GB danych, umowę na czas nieokreślony. Bezpłatne do wszystkich sieci są wiadomości SMS i MMS. Możemy też zdecydować się na ofertę za 19,99 zł, w której otrzymamy o 2GB więcej.

Orange

Za 19,99 złotych otrzymamy co prawda jedynie 300 MB pakiet danych, ale dodatkowo będziemy mieć nielimitowane połączenia do tej sieci.

Lajt mobile

za jedyne 18 złotych do dyspozycji mamy dwie wariant z z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich operatorów GSM. Internet naliczany jest 0,01 zł/50 kB, SMS-y kosztują 9 groszy, a MMS-y 33 grosze (do wszystkich operatorów). Umowa na czas nieokreślony. Za 16 złotych otrzymamy 4GB internetu (po wykorzystaniu prędkość jest obcinana), ale już za rozmowy zapłacimy 0,17 groszy. Pozostałe opłaty bez zmian.

Abonament od 20 do 30 złotych

Dysponując taką kwotą możemy już zapewnić sobie zamknięcie wydatków na telefon - w cenie mamy nie tylko pakiet danych, ale też rozmowy i wiadomości tekstowe:

Orange

płacąc 29,99 złotych otrzymamy: 1GB danych, nielimitowane połączenia na komórki i smsy. Stacjonarne płatne dodatkowo 10zł co miesiąc. MMS do wszystkich sieci: 40 gr. Umowa 20 lub 24 miesiące.

T-mobile

Płacąc 29,99 złotych otrzymamy 1GB Internetu, umowę na 6 miesięcy oraz nielimitowane połączenia i wiadomości SMS, MMS do wszystkich. Również połączenia ze stacjonarnymi numerami są bezpłatne.

Plus

Płacąc miesięcznie 29,99 złotych uzyskujemy: nielimitowane połączenia na komórki, 1GB pakiet danych. Inne opłaty: 29 gr za SMS, 40 gr za MMS, 0,29 gr/ min na stacjonarne.Umowa na 24 miesiące. Przy przenoszeniu numeru z oferty abonamentowej 6 miesięcy mamy za 0 złotych.

Red Bull Mobile

Ten operator ma obecnie jedną z najlepszych ofert na rynku: za 29 złotych otrzymamy w cenie: 3GB pakiet danych (po wykorzystaniu prędkość zwalnia), nielimitowane połączenia do wszystkich, SMS i MMS płatne 18 groszy. Umowa ma 30 dniowy okres wypowiedzenia. Po wpisaniu kodu z napoju Red Bull dodatkowo dzień darmowych rozmów i SMS-ów do wszystkich

Uwaga: podane powyżej ceny zawierają rabat na fakturę elektroniczną (jeśli chcemy papierową to zwykle rachunek wzrasta o 5 zł każdego miesiąca). W niektórych przypadkach, aby uzyskać podane ceny konieczne jest również wyrażenie tzw. zgód marketingowych - brak kosztuje również około 5 złotych.

Adrian Smorąg

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: abonament | operatorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy