Internet Power LTE w Plusie od 29,90 zł

Plus przygotował odpowiedź na nową promocję sieci Play. Operator kończy z limitami danych w swoich dotychczasowych najniższych abonamentach. Od dziś za 29,90 zł miesięcznie można mieć Internet Power LTE bez limitu danych.

Od 20 sierpnia Internet Power LTE, czyli nielimitowany Internet w technologii LTE, będzie dostępny w Plusie także w dwóch najniższych abonamentach za 29,90 i 49,90 zł miesięcznie. Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych możliwe jest przez całą długość umowy - przez pierwsze pół roku obowiązywania umowy usługa jest całkowicie za darmo, a później kosztuje tylko 10 zł miesięcznie.

Podobnie jak we wszystkich pozostałych taryfach Power LTE także teraz wprowadzone zostają klasy serwisu, które pozwalają na zarządzanie jakością sieci w sytuacji jej obciążenia pod daną stacją. Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu, natomiast po jego wyczerpaniu, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością - w klasie EFEKTYWNEJ (abonament za 49,90 zł) jest to prędkość do 5 Mb/s, natomiast w klasie PODSTAWOWEJ (taryfa za 29,90 zł) do 1 Mb/s.

Reklama

Nowa oferta jest dostępna przy podpisaniu umowy zarówno w wersji ze sprzętem (modem i router), jak i w wersji tylko SIM. Klient może więc wybrać ofertę ze sprzętem już w najniższym abonamencie za jedyne 29,90 zł miesięcznie.

LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu swoim zasięgiem obejmuje 2 na 3 mieszkańców kraju, czyli 26 mln Polaków (dane sieci Plus). Oferowane przez Plusa i Cyfrowy Polsat LTE  umożliwia pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s. 

Internet Power LTE w Plusie

Abonament (e-faktura) 29,90 zł 49,90 zł
Podstawowy pakiet danych 5 GB 15 GB
Internet LTE bez limitu Pierwsze 6 miesięcy bezpłatnie, później 10 zł miesięcznie.
Prędkość transferu po wykorzystaniu pakietu podstawowego Podstawowa (do 1 Mb/s) Efektywna (do 5 Mb/s)
Informacja prasowa/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: plus oferta | LTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy