Darmowe, nielimitowane rozmowy i SMS-y w Orange

​Od 30 kwietnia w ofercie Orange na kartę można bezpłatnie skorzystać z usługi "Za darmo w Orange", w ramach której wszystkie połączenia i SMS-y w sieci Orange, są nielimitowane i kosztują 0 zł. Oferta jest dostępna w taryfie Orange Yes, a jedyny warunek jaki muszą spełniać klienci, to utrzymywanie aktywnego konta na połączenia wychodzące. Jest jednak haczyk.

Usługa "Za darmo w Orange" jest dostępna w taryfie Orange YES. Mogą z niej jednak skorzystać także pozostali abonenci oferty Orange na kartę. Włączenie usługi w tym przypadku oznacza automatyczną i bezpłatną zmianę taryfy na Orange YES.

Aby włączyć usługę wystarczy wysłać SMS o treści START pod numer 131 (koszt jak za SMS w sieci Orange), lub aktywować bezpłatnie wpisując kod: *110*47# i zatwierdzając go klawiszem połączenia. 

Pierwsza aktywacja usługi jest całkowicie bezpłatna i obowiązuje tak długo, jak długo konto klienta jest aktywne na rozmowy wychodzące. Wystarczy więc regularnie doładowywać konto, by nieprzerwanie korzystać z usługi, czyli rozmawiać i SMS-ować w Orange za 0 zł. 

Reklama

W przypadku przerwy w aktywności konta, ponowna aktywacja usługi kosztuje jedynie 2,90 zł. "Za darmo w Orange" wyklucza się z usługą "Konto Ważne Rok", po jej wyłączeniu nie będzie możliwa ponowna aktywacja.


INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Orange | operator

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama