nju.mobile - tania oferta Orange

Orange wystartowało z ofertą nju.mobile. "To najtańszy no limit na rynku na połączenia do wszystkich sieci krajowych" - twierdzi rzecznik prasowy Orange.


Nju.mobile w skrócie? 29 zł miesięcznie lub 2 zł dziennie w ofercie na kartę. Identyczne stawki w ofercie zarówno z rachunkiem jak i na kartę: 19 gr/min, 9 gr/SMS i 19 gr/1MB. Mechanizm ceny maksymalnej w nju mobile z rachunkiem ma sprawić, że abonent że nie zapłaci miesięcznie więcej niż 29 zł za rozmowy, 9 zł za SMS-y i 19 zł za internet, czyli razem 57 zł w opcji full. 

Obowiązuje zasada: do osiągnięcia kwot maksymalnych, poszczególne rodzaje usług są rozliczane zgodnie z cennikiem. Po osiągnięciu kwoty maksymalnej dalsze korzystanie z usługi jest bezpłatne, a liczba minut za połączenia krajowe, SMSów i połączeń z internetem nie jest limitowana z zastrzeżeniem, że po wykorzystaniu 1 GB  na transmisję danych prędkość transmisji zostanie ograniczona. Kwoty maksymalne są rozliczane oddzielnie, co oznacza, że maksymalny rachunek za wszystkie usługi w ofercie podstawowej wyniesie nie więcej niż 57 zł (29 zł + 9 zł +19 zł).

Reklama

Każda usługa jest rozliczana oddzielnie, dlatego jeśli np. nie korzystamy z mobilnego netu, to za 38 zł miesięcznie mamy no limit na rozmowy i SMS-y do wszystkich. W nju mobile płaci się zgodnie z cennikiem do osiągnięcia górnego limitu wydatków, a potem dalsze korzystanie z rozmów, SMS-ów i internetem jest bezpłatne. Umowa abonamentowa obowiązuje przez 30 dni i automatycznie się przedłuża.

W nju z rachunkiem nie ma abonamentu i wliczonych do niego usług. Jest zamiast tego opłata minimalna - 9 zł miesięcznie, którą można w całości wykorzystać na dowolne usługi rozliczane według cennika:

Nju z rachunkiem

usługacena
1 min. połączenia głosowego19 gr
SMS9 gr
MMS19 gr
Internet – 1 MB19 gr
roamingstawki wg. eurotaryfy – płatne dodatkowo

Użytkownicy bardzo intensywnie korzystający z internetu mają do dyspozycji dodatkowe pakiety  na transmisję danych, dzięki którym po wykorzystaniu 1 GB transferu mogą przyspieszyć prędkość kolejnych połączeń z siecią. Do wyboru są:

-    350 MB za 5 zł,
-    700 MB za 7 zł.

Na ratunek

Z usług nju z rachunkiem można korzystać nawet jeśli zapomniało się na czas opłacić rachunek. Dzięki usłudze skarbonka można szybko odblokować swój numer, doładowując go podobnie jak w ofercie na kartę. Aby skorzystać z nju z rachunkiem trzeba zamówić kartę SIM na stronie www.njumobile.pl. Zostanie ona dostarczona bezpłatnie wraz z umową na adres klienta. Aktywacja karty SIM w nju z rachunkiem dla wszystkich klientów wybierających e-fakturę jest bezpłatna.

Nju na kartę

Dla zwolenników usług na kartę, nju.mobile ma takie same (jak w ofercie z rachunkiem), atrakcyjne ceny za połączenia krajowe i SMSy do wszystkich sieci oraz na internet. Aby zacząć korzystać wystarczy kupić starter za 5 zł lub 20 zł, albo przenieść numer do oferty nju.

Użytkownicy mają do wyboru osiem wartości doładowań konta, które mogą wykonać używając kart zdrapek oraz doładowań elektronicznych Orange. W zależności od kwoty wybranego doładowania przedłużają ważność swojego konta nawet na więcej niż rok. Będzie można zmigrować z prepaida Orange do nju.mobile, ale saldo nie zostanie przeniesione.

Do wszystkich: wszystko bez limitów, za 2 zł dziennie

Dla tych, którzy codziennie dużo rozmawiają, SMS-ują i surfują w internecie - nju.mobile ma usługę do wszystkich. Aktywując ją za 2 zł, przez 7 kolejnych dni można korzystać z nielimitowanych połączeń krajowych i SMS-ów do wszystkich sieci, a także mobilnego internetu (do 100 MB z pełną prędkością), płacąc nie więcej niż 2 zł dziennie. Usługę do wszystkich można aktywować wielokrotnie - bez ograniczeń.

Doładowania w nju mobile

Doładowania w nju mobile
wartość doładowania ważność konta dla połączeń wychodzących, SMSów i internetu Ważność konta dla odbierania połączeń
i SMSów
5 zł 7 dni 7 dni
10 zł 10 dni 10 dni
25 zł 93 dni 186 dni
35 zł 279 dni
40 zł 372 dni  
50 zł 186 dni
100 zł
200 zł

Internet na kartę

Dla użytkowników, którym 100 MB danych na dobę nie wystarczy lub nie korzystają z usługi  do wszystkich, nju na kartę oferuje dodatkowe pakiety na internet za 7 zł. W pakiecie jest 350 MB na transmisję danych, do wykorzystania w ciągu 31 dni. Liczba aktywowanych pakietów nie jest ograniczana.

Za granicę

W nju.mobile można korzystać również z połączeń międzynarodowych, roamingu  i usług premium. Ceny tych usług w ofercie z abonamentem i na kartę są takie same, a poziom ich cen nie odbiega od dostępnych w najlepszych ofertach na rynku.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Orange | operatorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy