Więcej w Plus na Kartę

Nowe, sprofilowane taryfy z starterami i usługami dodatkowymi pozwalającymi jeszcze bardziej obniżyć koszty to najnowsza, dostępna od 4 kwietnia, oferta Plus na Kartę, w której za darmo dostępna jest technologia LTE.

Nowe taryfy zostały stworzone w oparciu o potrzeby klientów i mają im zapewnić najlepsze warunki ofertowe na rynku. Nowy Plus na Kartę, to po doładowaniu odpowiednią kwotą, w zależności od wyboru taryfy, na przykład takie korzyści:

- tylko 9 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci oraz 1 gr za SMS-y do wszystkich sieci,

- darmowy pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci,

- pakiet internetowy 200 MB za 1 zł,

- nielimitowane rozmowy i SMS-y w Plusie,

- a wkrótce także rok ważności konta po każdym doładowaniu.

Reklama

We wszystkich nowych taryfach jest także dostępne LTE! By korzystać z LTE w Plusie na Kartę wystarczy jeszcze tylko przebywać w zasięgu LTE, korzystać z urządzenia obsługującego tę technologię, np. ze smartfona LTE oraz posiadać kartę USIM LTE.

Nowe taryfy:

- Plus na Kartę więcej do wszystkich,

- Plus na Kartę więcej internetu i SMS-ów,

- Plus na Kartę więcej w Plusie,

- Plus na Kartę więcej przez rok,

to odpowiedź na oczekiwania klientów i każdy znajdzie w nich to, czego potrzebuje.

Dla aktywnych, szukających oszczędności, których główne potrzeby to połączenia głosowe i SMS-y do wszystkich sieci przygotowano taryfę "Plus na Kartę więcej do wszystkich".

Dla młodych użytkowników smartfonów, których główne potrzeby to internet i SMS-y do wszystkich sieci dedykowana jest taryfa "Plus na Kartę więcej internetu i SMS-ów".

Osoby mające bliskich w tej samej sieci, których główne potrzeby to połączenia głosowe i SMS-y w sieci oraz połączenia na wybrane numery mogą skorzystać z taryfy "Plus na Kartę więcej w Plusie".

Dla mało aktywnych użytkowników, których główne potrzeby to długo aktywne konto i połączenia głosowe na wybrane numery Plus zapowiada wprowadzenie wkrótce taryfy "Plus na Kartę więcej przez rok".

Użytkownicy nowych taryfach Plus na Kartę mogą też korzystać z cyklicznych usług dodatkowych, które pozwalają jeszcze bardziej obniżyć koszty. Dzięki "Wybranym numerom" można rozmawiać za darmo z pięcioma wybranymi osobami w sieci Plus (koszt usługi "Wybrany numer w Plusie" to 10 zł za 30 dni) lub rozmawiać za 10 gr za minutę z bliską osobą z dowolnej sieci komórkowej (koszt usługi "Wybrany numer z dowolnej sieci": 3 zł za 30 dni). Można też dokupić trzydziestodniowe "Pakiety internetowe" 300 MB lub 1 GB za odpowiednio 7 lub 13 zł.

Podstawowe stawki w taryfach "Plus na Kartę więcej...", to:

- 29 gr za minutę połączenia do wszystkich sieci

- 19 gr za SMS do wszystkich sieci komórkowych (w taryfie "Więcej internetu i SMS-ów" - 9 gr za SMSa)

- 29 gr za MMS do wszystkich sieci

- 29 gr za 100 kB transferu danych (w taryfie "Więcej internetu i SMS-ów" 5 gr za 100 kB).

Wszystkie wymienione taryfy, prócz "Plus na Kartę więcej przez rok", są dostępne od 4 kwietnia br. Więcej szczegółów na stronie Plusa.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Plus | operatorzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy