Reklama

Bezpieczniejszy BPSC w sieci

Firma BPSC S.A. zastosowała Froms 6i Listener Servlet w sieciowych wersjach swoich produktów. Rozwiązanie polepsza bezpieczeństwo i ułatwia administrację systemem Impuls BPSC i eCRM w wersjach internetowych.

Nowa architektura F6iSL zarządza procesem tworzenia i komunikacji każdego klienta z Forms Server Runtime. Rozwiązanie góruje funkcjonalnością nad dotychczas stosowaną architekturą Pre-Patch 4 Forms Server. W procesie komunikowania się klientów z webserwerem z użyciem F6iSL stosowany jest wyłącznie protokół HTTP. Webserwer pełni zatem rolę węzła końcowego dla klienta, dlatego inne serwery i porty nie muszą być uwidocznione na poziomie firewall-a. Dzięki temu łatwiej jest kontrolować ruch użytkowników i zabezpieczać się przed niepożądanymi odwiedzinami.

Reklama

Ponieważ użytkownicy Internetu komunikując się zwykle używając protokołu HTTP/HTTPS rozwiązanie w architekturze F6iLS umożliwia zastosowanie dowolnego firewall-a i proxy bez potrzeby gruntownej przebudowy ich konfiguracji. Dodatkowo do komunikacji z serwerami proxy można stosować zarówno protokół HTTP/1.1, jak i HTTP/1.0.

Nie jest też potrzebne użycie specjalnych konfiguracji na poziomie Forms Serwer przy użyciu protokołu SSL(secure socket layer).

Aby komunikować się z systemem wystarczy posiadać standardową przeglądarkę Internet Explorer i Netscape.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy