Finalna wersja systemu Windows 8.1 wyciekła do sieci

Niedawno informowano, że premiera Windows 8.1 odbędzie się oficjalnie 18 października. Microsoft poinformował, że zakończył właśnie prace nad pełną wersją oczekiwanego systemu. Oznacza to jednocześnie, że zostały wysłane pierwsze egzemplarze do producentów, którzy wykorzystają je w swoich najnowszych urządzeniach. Jak donosi serwis Ubergizmo, doszło już do wycieku finalnej wersji, która pojawiła się w internecie.

Okazuje się jednak, że wersja krążąca po sieci dostępna jest w chińskiej wersji językowej, choć pewnie nie trzeba będzie długo czekać na wersję angielską. Wersja systemu Windows 8.1, która wyciekła do sieci, zawiera m.in. aplikację Help + Tips, funkcję Reading View dla Internet Explorer 11 czy wbudowaną aplikację Skype.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy wyciek przed osiągnięciem statusu RTM (release to manufacturing) systemu Windows 8.1. Część analityków uważa jednak, że było to kontrolowane działanie, w celu poznania opinii nielicznych użytkowników, przed pojawieniem się nowej wersji na rynku.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Windows
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy