Kolejny Service Pack 3 dla Windows XP

W ciągu zaledwie paru dni Microsoft wydał nowe wersje swoich długo oczekiwanych uaktualnień.

To już drugi dodatek firmy, którego faza rozwoju została ustalona na poziomie wersji kandydującej do wydania finalnego, a mianowicie RC (Release Candidate).

Na próżno szukać jakichś konkretnych informacji o dzisiejszym wydaniu. Producent delikatnie jedynie ogłosił anons, w którym z radością oznajmia dostępność nowej wersji. Z dołączonej dokumentacji wynika, że ilość skonsolidowanych poprawek się nie zmieniła w stosunku do poprzednika. Nadal jest to nieco ponad tysiąc, a ściślej 1025, z czego 112 dotyczy stricte problemów w zabezpieczeniach.

Reklama

Microsoft podał też do wiadomości, że możliwa jest edycja rejestru, dzięki której na komputerze pojawi się jako osiągalny do pobrania dodatek poprzez usługę Windows Update. Zastrzeżenia tej modyfikacji są następujące: trik ma być po pierwsze zachowany dla siebie, a po drugie - działa wyłącznie wtedy, gdy zainstalowany jest Service Pack 2, bez żadnych wstępnych wydań SP3.

Samorozpakowujące się archiwa są dostępne standardowo już na witrynie dla testerów Microsoft Connect. Wspierane wersje językowe to język angielski, niemiecki i japoński - dla każdej z wersji językowej przygotowano specjalny, oddzielny instalator.

CentrumXP.pl
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy